Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alacsony kalóriás, fehérjedús...

Alacsony kalóriás, fehérjedús vacsorák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok ajánlani alacsony kalória tartalmú, fehérjedús vacsorákat fogyókúrába? Hat körül szoktam vacsorázni és általában ilyenkor már keveset eszem. Vacsorára állítólag már inkább fehérjét kéne enni, de kezdek kifogyni az ötletekből.

2021. aug. 24. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tojás kifejezetten ilyen, csak vagy zsiradék nélküli ételt válassz, vagy csak minimálisat használj hozzá.
2021. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
2 nagy szelet sült karaj (valamilyen fűszerrel ízesítve), mellé köretnek meg amit szeretsz. A húsokban alig van kalória, sokat lehet belőlük enni. Nekem az 1800 kcal-s étrendemben például 700 gramm hús van, naponta.
2021. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az mondjuk kemény 700 gramm hús 1800kcal hoz. Én 300-500 között eszek 3000-hez xd
2021. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk én súlyzós edzést végzek és nekem ez a 700 gramm az diéta közben van. Mindkettő magasabb fehérjebevitelt követel meg, mint egy edzés nélküli súlytartó étrend. Súlytartáshoz nekem úgy 2500 kcal kell, és ha nem edzenék akkor én se vinnék be 400-bál többet, mert felesleges. #2 voltam.
2021. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemell felcsíkozva + saláta. Szerintem fogyókúrához ez a legjobb, variálható, csirkemellre is ezerféle főszer tehető, és a salátába is lehet mindig más zöldségeket tenni. További előny, hogy gyorsan meg van.


Össze is lehet sütni a csirkemellet zöldségekkel, pl.: a Caprese csirkemellhez egy fél csirkemellet bevagdalsz, és a barázdákba felváltva teszel paradicsomot, lila hagymát és mozzarellát, majd ezt összesütöd.

2021. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges annyi húst enni(én is edzek) rizsből, hajdinából, zöldségből jön rá elég +-ba ami bőven elég. 3-as voltam
2021. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Ja és nem tudom, hogy edzel-e de ha nem akkor azért a fehérjével óvatosan, ha túl sokat eszel belőle és nem dolgozod meg az izmaidat, hogy hasznosuljon akkor biza zsírként fog rád rakódni, így habár a 700 grammnyi karaj ugyan valóban lehet diétás, de az illető mellé edz is, ezt ne felejtsük el.
2021. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor rakódik rá zsírban, ha kalóriatöbbletben van. Különben lehetetlen. Tehát ha nem eddz, és megeszik 1 kg húst 1 nap, de mellé semmi mást, akkor ezzel bevisz 1500 kcal körül, amivel fogyni fog. (Meg rosszul lenni mellé, mert ez így nagyon nem jó, de a fogyás az működne. De persze csak akkor, ha nem lassul le az anyagcseréje, ami előbb-utóbb bekövetkezne ilyen pocsék étkezés mellett.)
2021. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Tojásmuffin light sajttal, túró gyümikkel, fehérjés palacsinta, zsírszegény camambert grillezve + zöldség, cottage cheese
2021. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!