Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van valaki akinek valóban...

Van valaki akinek valóban sikerült lefogyni ?

Figyelt kérdés

…Nem csak retussal.

Elég sokféle diétát kipróbáltam de egyik sem működik …. Manker dietaja , Toman diet, YAZIO kaloriaszamlaló, pár nap után kiehezem és bekajalok vmi csoki süti gyümölcs és oda az egész! Mitől van ez? Eléggé elkeserítő mert rengeteg pénz és oda a siker 🥲



2021. szept. 16. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden hirtelen felindulásból elkövetett diéta garantált kudarc. Életmódot kell váltani. Én ffi, 115 kiló voltam, klasszikus pizza-fanta-tespedés. 6-8 hónap után most vagyok 95, minden zsíros, cukros ételt, italt elhagytam, helyettük zöldség, gyümölcs, levesek, víz. A tespedés helyett séta, bicajozás. 10-20+ kiló túlsúlynál években kell gondolkodni, nem napokban.
2021. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hogy csinaljam?

800kcal után 1300kcal YAZIOval nem fogyok csak stagnálok gondolom a tartalékolási miatt.

Szívesen vennék hasznos tanácsot

2021. szept. 19. 06:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél? Mennyit akarsz leadni? Mit eszel?
2021. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 2,5 éve kezdtem el. Igen , lényegében sikerült lefogynom. +6kg van még rajtam, de már így is egészséges a súlyom és a cél ez volt:)

Hagytam a fenébe a fogyókúrákat, koplalást, 90 napos baromságot, kalóriaszámolgatást stb. Nem vezetett sehová egyik sem.

Életmódot váltottam.

Étrendváltással:(olyan étrendet alakítottam ki magamnak, ami nekem jó, amivel én jól érzem magam, és amit én életem végéig tartani tudok.

rendszeres mozgással:

Időbe telt, az alapokról kellett kezdenem, a semmiből állóképességet fejleszteni, majd fejlődni, végül megtaláltam a kedvenc sportomat, ami végre nem teher, igazi örömmel csinálom.

+ Elengedhetetlen a tartós fogyáshoz az, hogy fejben dőljön el.: Motiváció, türelem, kitartás.

Ennyi.

2021. szept. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!