Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most pár hétig egész nap...

Most pár hétig egész nap tanulnom kell, de nagyon kívánom az édességet. Hogyan tarthatnám a kalóriakeretem?

Figyelt kérdés
Egy hete van ez, eddig még elvoltam kisebb nasikkal, de most meg is fog jönni, valamint lelkileg is megterhelő az egésznapos tanulás, ezért már nagyon kívánok egy nagyobb adag édességet. Csalónapot nem akarok tartani, mert egy lazább nap után is csak az édességre tudok gondolni - tehát nálam nem az van, hogy feltöltődik a testem-lelkem a csalónaptól, épp ellenkezőleg. 1400 kalórián élek már fél éve (csalónapon se mentem 2000 fölé), de nem szeretném feladni a diétát és elszúrni az eddigi eredményem. Mi lenne a megoldás? 24L, 165/58
2021. okt. 3. 10:43
 1/8 A kérdező kommentje:
természetesen minden nap mozgok fél órát aktívan, tanulás közben fél óránként teszek egy kört a lakásban vagy csinálok házimunkát, tehát igyekszem nem 16 órát ülni
2021. okt. 3. 10:45
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy édességgel nem rontod el az összes eddigi eredményed. Ha az nem segít, hogy egyszerre eszel egy nagyobb mennyiséget, akkor esetleg minden nap egy kicsi? Egy sor csoki vagy egy gombóc fagyi, ha aznap jól haladtál, vagy ilyesmi. És akkor egyrészt megvan a motiváció, megvan a végén a jutalom. Az 1400 kalóriába is épp beleférne, bár szerintem nem kellene (sokat) fogynod, nyugodtan ehetnél többet.
2021. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az agynak szüksege van a kalóriára. Legkönnyebben a csokiból nyered ki. Ha csak tanulni fogsz es nem fogod taplalni az agyadat akkor ülhetsz annyit a könyvek felett amennyit csak akarsz azt fogod erezni, hogy egyre butabb vagy es kimerültebb.
2021. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Anorexia beindult! A súlyod ideális! Az 1400 kcal nem elég, az épphogy az alapanyagcsere. Ha tovább fogysz, a veszélyes tartományba jutsz. Egyél valamennyi édességet, ha jól esik, nyilván nem egy tonnányit.
2021. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%
Amíg nem látod, hogy néz ki a kérdező kedves négyes, ne állíts fel diagnózist, de igazából utána sem. Ha mutatnék 10 nőről képet, akik ugyanezzel a magassággal és súllyal rendelkeznek, mind máshogy néznének ki. Lenne köztük szupervékony és husisabb is. Fogalmad sincs, hogy a kérdezőnek mi a célja, mit szeretne elérni, honnan jutott el eddig.
2021. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Arra gondoltál-é, hogy az édességet beleszámítod az elfogyasztható kalóriádba?
2021. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Mi a kapcsolat tanulás kényszere az édesség kívánása közt?
2021. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
7.: szellemi munka esetén megnő a test szénhidrát-igénye, mivel azzal működik az agy. Ch-t pedig legkönnyebben az édességből lehet szerezni, cukorból.
2021. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!