Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ugye nem fogok meghizni?

Ugye nem fogok meghizni?

Figyelt kérdés
Már egy jó 3 hónapja koplalok és tegnap muszály volt többet ennem. Nem tudom mennyivel volt több de ugye most nem fogok egy nap alatt kilókat hizni?

2021. okt. 3. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen hizni fogsz hamarosan, mivel ahogy az abra is mutatja, a koplalast nem lehet egy egesz eleten at tartani.

Pontosabban lehet, de elobb-utobb halal lesz a vege, az meg nem annyira buli szerintem.

Fogyni akarsz? Egeszseges akarsz lenni? Tessek NORMALISAN enni, kaloriat szamolni, sportolni es akkor nem fogsz jojozni.

Ha pedig mar nincs szukseged fogyasra, akkor sulyt kell tartani, szinten kaloriaszamolassal.

2021. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a koplalás? Hány kg vagy és milyen magas?
2021. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt nem fogsz kilókat hízni, de előbb utóbb fogsz hízni, mert a koplalást nem lehet életed végéig fenntartani, és amint leállsz vele, mindent visszahízol.
2021. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De

Agyatlan

2021. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül, ideje lenne abbahagynod a fogyókúrát, mert az agysejtjeid már teljesen elfogytak (bár nem tudom, előtte voltak-e).
2021. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!