Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » KalóriaBázis nevű app mennyire...

KalóriaBázis nevű app mennyire megbízható, mennyire reálisak az értékek, amiket mutat?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy ha ezen az appon keresztül számlálnék kalóriákat, akkor az nagyjából reális-e és működhet-e így a fogyás, ha az alkalmazás előírásai szerint táplálkozom. Sok értékelést láttam és rengetegen dicsérték, de jó lenne tudni, hogy ez tényleg valós-e. Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének.

2021. okt. 14. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen, használd nyugodtan.
2021. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nekem semmit nem ért. De valakiknek bejön. Ha azt követtem volna, az életben nem fogyok le, vagy csak 100 év múlva, nekem meg arra nincs időm kivárni... Akik esetleg ráérnek mondjuk olyan 10 vagy 20 év múlva ledobni 4 vagy 5 kilót, azoknak tökéletes dolog. Bár eléggé idegesítő, hogy egy fajta ételből van 4x is, más kcal menyiséggel 😀
2021. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, sok hasznos funkciója van, nekem segített a fogyásban.
2021. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2021. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, mindennek a megadott kalóriaértéke bárhol csak egy becslés úgyis (pl. csomagoláson is), de jó támpontot ad, nagyon hasznos.
2021. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mindig a nyers értékeket és az alap élelmiszereket üsd be és akkor pontos. de a kész ételekre semmiképp se hagyatkozz (pl palacsinta, rántott hús stb). az is lehet hogy valaki pl teleolajoz egy pörköltöt és úgy tölti fel (ilyenkor többet mutat mint amit megettél), de az is lehet hogy valaki valamit nagyon egészségesít (pl brownie néven egy vizes-kakaós-fehérjeporos sütit ment el) és akkorha igazi browniet eszel, akkor az app sokkal kevesebbet mutat mint amit megettél


viszont ha tudod, hogy 30 deka cisrkéből és 200 ml tejszínből csináltál ebédet 150 gramm tésztával és 3 adagban eszed meg, akkor be tudod ütni a nyers csirkét, tejszínt és tésztát külön. és azok (az ilyen alapélelmiszerek) pontosak benne

ugyanez a márkákkal. pl két sonka között is különbség van, de a bázisban márka szerint is nagyon sokminden benne van, tehát ha beírod hogy dulano csirkemell sonka főtt, akkor számolsz a legpontosabban és ne csak az általános sonkát tápláld be


(nekem eddig 26 kg ment le kaloriabázissal - használtam kaloriagurut is, abban néhány érték picit máshogy van, de hosszútávon azzal is fogytam, csak nekem kényelmetlenebb volt használni)

2021. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laylah ***** válasza:
0%
Inkább Yazio, de a legjobb a MyFitnessPal lenne.
2021. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
A myfitnesspal egy katasztrófa. Kezdve ott hogy túró, tejföl eleve nem nagyon van. Ráadásul alig vannak meg a magyar márkák, vagy kevés. É snem ugyanaz van pl egy coca colában az usaban mint itthon de ez más ételekre is igaz. Ráadásul nagyon lassú is használni mert csomo dolog cupban van, illetve ugyanemiatt pontatlan is. Mégis hány gramm egy cup csirkecomb? Vicc
2021. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a kalóriabázist, 6 hónap alatt 28 kilót fogytam vele.
2021. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom elég megosztóak a vélemények, de ezek szerint többségben jó értékelést kapott az app:)
2021. okt. 19. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!