Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok erről a "diétáro...

Mit gondoltok erről a "diétárol"? Vajon lehet vele fogyni 5 kg-t is egy hónap alatt? 18/L,152 cm,55 kg.

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 20. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, jóllakottság 1200 kalóriával, nyilván. Meg normál ütemű fogyás, heti 1,5 kg. Jaj. Meg egyébként bármilyen femina.hu-s diéta katasztrófa, meg se kéne lepődnöm. Addig oké, amiket felsorol, hogy miket kell enni, meg egyébként a menük sem hangzanak rosszul szerintem. De ezekből iszonyatosan kicsi adagokat kell enni, hogy ezt az éhezős kalóriakeretet fenntartsd. Mondjuk nem is ír adagokat, és a káposztasaláta meg zabkása is lehet 200 meg 1000 kalória is, nagyon nem mindegy, mennyit eszel. De ilyen kicsi súlyból nem lehet 1 hónap alatt ennyit fogyni, ne is akarj. Nem néznél ki jól.
2021. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

1200 kalória elég kevés + mellette még sportolni is kéne valamit.

Amúgy szerintem tök jó arányok, ha csak simán egészségesen étkeznél + sport akkor is lemenne.

2021. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sablon, persze működhet ha neked oké a kalória mennyiség. Mondjuk ilyen alacsony keret mellett az olajos magvakat kerülném, mint a leprát.
2021. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nincsenek mennyiségek, készterméknél márka és kiszerelés, így ezt követve simán 2200 kcal-s napokat is össze lehet hozni.
2021. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 nincs hogy 2000 kcal mert azért én is nézem a termékeknek a kcal-ját meg minden..közben en is számolom..hiába írja le pontosan mit egyek..
2021. okt. 21. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz vele fogyni 5 kg-t egy hónap alatt. Elég alacsony vagy, a súlyod sem olyan nagy, szóval ahhoz, hogy havi 5 kg lemenjen, ahhoz kevesebbet kéne enned. És nem, evvel nem azt mondom, hogy egyél kevesebbet!! Ne!! 1200 is kevés! Szerintem 1200 kalóriával két hónap az, ami reális 5 kiló fogyáshoz. Persze ez rengeteg mindentől függ, viszont szerintem 1 hónap alatt kizárt, hogy ez lemenjen.
2021. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Ez a cikk úgy sz@r, ahogy van.


"Egy felnőtt, normál aktivitású nő alap kalóriaégetése 1800-2000 körül mozog"

Egy 160 cm magas és egy 180 cm magasé is?


"Napi 1600-1700 kalória mondható egy normál bevitelnek, ami mellett kisebb aktivitással sem fogsz hízni"


Ha 1800-2000 kalória a napi "kalória égetése", akkor pont ennyitől nem fog hízni. 1600-1700-zal fogyni fog, hiszen kevesebb, mint amennyit felhasznál.


"1400 kalória már hoz némi fogyást, 1200-1300 kalória bevitele pedig normál ütemű fogyást, tehát heti 1,5 kiló súlyvesztést eredményez nagyjából."


Heti másfél kiló nem normál ütemű fogyás. 1200 kalória annak, akinek 2000 a napi igénye, koplalás.


"1200 kalória alá egy kicsivel mehetsz, de 1000 alá semmiképpen, mert a szervezeted ezzel csak kiéheztetnéd"


Nem, nem mehet. Hosszútávon semmi esetre sem, rövid távon meg nincs semmi értelme.

2021. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

153 cm vagyok, súlyban bőven több (68 kg) és jelenleg 1350 kalórián lassan fogyok (havi kb 1,5 kg). sajnos ilyen kis testalkattal nem lehet ennél sokkal gyorsabban, mert kicsi a különbség a súlytartási zóna és aközött, hogy mennyi az a minimum amit meg kell enni,h goy a szervezet működjön.

az 1200 kalória az reális. az étrend meglepően jónak tűnik a netesekhez képest, bár nem teljesen egészséges. de arany középútnak szerintem jó. a mennyiségekkel tényleg vigyázz, ahol nincs írva

2021. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:
76%

Összeadtam, átlagoltam. 1087 kalóriás mintaétrend. Piszok kevés. Bárkinek.

Ezen kívül pl a túrónak sehol sincs megadva a mennyisége, a kenyérnek szintén, Az 1 szelet, az nem mennyiség, amikor kalóriát kell számolni.

2021. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!