Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon érdekelne, hogy ti mit...

Nagyon érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről a diétáról. Szerintetek ezzel hosszútávon is le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

[link]


Válaszaitokat előre is köszönöm:)



2017. aug. 25. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz étrend és 1 kiló zsírból fogyás sem lesz vele, az biztos, max. jelentősebb edzéssel. Oltári nagy kamu. Oké, hogy sokan tájékozatlanok, de ekkora butaságot elhinni már durva.


Én éhes is lennék ennyi cukor mellett, de ez persze egyéni. Bár amennyire tudom, a gyors cukor sokakra hat így...

2017. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettol le fogysz az biztos, meg a kacaj, amit akkor adsz amikor olvasod. Ez biztos nem katonanak valo. De lefogysz. Viszont az, hogy fel banan fel fagyi vicces :D vagy hogy fel csesze repa....:Ddd meg ket hot dog kifli nelku. E hogy leget?:D egy hetig csinalod vagy 3 napig, es lefogysz.
2017. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1 kis ez, 1 kis az, 1 kis fagyi, 1 kis banán. Ez most komoly? :D Ki volt az az agyalágyult, aki ezt megírta és aki hisz is ebben? Hülyeség, felejtsd el, nem fogsz 5 kilót leadni 3 nap alatt, mindenki ezt csinálná ha ilyen könnyű lenne. Keress a neten normálisakat, ajánlom a builder.hu-t tájékozódásképpen, ha úgy se megy, akkor személyre is csináltathatsz, viszont az drága.
2017. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Barátnőm küldte, hogy így fogyna le, de én mondtam neki, hogy ezt nem így kéne megtennie, szinte ugyanezekkel az indokokkal alátámasztva.
2017. aug. 26. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Baromság.. Alapból 3 nap alatt nem lehet 5 kilót fogyni zsírból, lehetetlen. Másrészt meg milyen étrend ez? Kenyér, banán, fagylalt, gyümölcs egy napon belül?
2017. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!