Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől hízom ennyire?

Mitől hízom ennyire?

Figyelt kérdés

Rettentően csalódott vagyok, kisírtam magam már az előző napokban. 53 kg vagyok és 164 cm. Nyáron tartottam a súlyom, 50.5 kg voltam. Most megint elkezdtem diétázni, alig eszem, az étkezést abbahagyom 13 órakor és SEMMI nem megy le, sőt, hízom!!

Két hete kezdtem el edzeni, de nem gondolnám, hogy ennyi idő alatt súlyban már mérhető az izomzat, szóval valamit nagyon elrontok...

Valamilyen tipp, hogy mi lehet a bajom?


2021. okt. 24. 20:23
 1/6 anonim válasza:
16%
Terhes vagy.
2021. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg szeplőtelen fogantatás történt akkor nálam.
2021. okt. 24. 20:26
 3/6 anonim válasza:
48%
Volt már rá példa egyszer.
2021. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert koplalsz.
2021. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Mert a szervezeted a táplálék megvonásra olyan védelmi mechanizmust indít el, hogy igyekszik mindent elraktározni ezért bevizesedik a bőröd meg zsírosodik. Ha ezt nem akarod akkor enni kell, rengeteget (csak normális kajákat) és intenzíven mozogni. Tehát nem az, hogy lötyögsz egy órácskát ami még éppen jólesik, hanem amikor már fájnak az izmaid meg kiköpöd a tüdőd, na akkor még egy kicsikét.
2021. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Mert kolalsz, a tested észrevette hogy keveset kap enni és csokkentette az alap kalóriaszükségleted. Így a lehető legkevesebb ételtől is súlyt tartasz.

Ha tudsz angolul, keress rá a reverse dieting-re. Youtubeon natasha oceanne ilyen videóját ajánlom



Szerintem neked kéne egy csalónap. Ahol 3-4 étkezést eszel (nem fánkot meg csokir hanem teljes értékű ételeket), amennyit jólesik. Utána tartasz egy kb 20 órás böjtöt éd azzal 'ellensúlyozod' az előzô napi kalóriákat. Viszont az egyszerre sok evés beindítja az anyagcserét (itt rákereshetsz a t3 pajzsmirigy hormonra és a csaló nap kifejezésre)

2021. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!