Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalória ez így eddig?

Hány kalória ez így eddig?

Figyelt kérdés

Reggel: 9 szelet uborka, egy egész nagy paradicsom, egy TV paprika és egy kocka sajt egy db

Délután: egy szelet fehér kenyér és sajtkrémmel megkenve, illetve egy szelet karaj felvágottal. + egy fél piros és egy fél sárga (tv) paprika.


Vacsorára mit ehetnék? amik kevés kalóriát tartalmaznak

Ugye svéd asztal lesz

Tehát elég sokminden lesz.

A kaják főttek lesznek, tehát leves mindig van 2 féle (mindig más) aztán tészta félék meg hús/kolbász


Legszívesebben valami vegetáriánus kaját ennék. De pl. zöldségköret még sose volt. (Tudni kell szállodában vagyok egy hetet)



Szerintetek? És ez eddig mennyi kcal volt?


2021. okt. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát vacsorára egyél valami kalóriában gazdag ételt, mert ezt ránézésre is elég kevés! Kb. 600 kalóriára tippelek..
2021. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem a 2 nagyobb csésze cappucinot (ami ugye tejes) cukor nélkül
2021. okt. 28. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezek közül amiben van is úgy több kalória, az a sajt, sajtkrém, kenyér, meg a karaj. De ez elég kevés. Egyél rendesen! Ez lehet kb. 400 kalória + cappuccino. De ezt most kitudja? A kenyér is, 40 grammos vagy 70? 5 gramm sajtkrém vagy 15? Nagyon nem mindegy. Szóval pontos mérés nélkül csak tippelni lehet. A tej pedig attól függ, 100 ml/44 kcal általában. Szóval most nem tudom mit értesz nagyobb csésze alatt, de mondjuk az plusz 250 kcal. Akkor ez így 650. Szóval ne spórolj a vacsorán! Nyugodtan egyél. Pláne, hogy szállodában vagy, gondolom épp pihensz/vagy bármi, most ne számold ennyire a kalóriát. Ehetsz mindenből, csak mérték. Ehetsz tésztát, csak ne 2 tányérnyit, mert abban nyilván sok a kalória. Szóval szerintem egyél mindenből, amit kívánsz, csak keveset.
2021. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Bármit, mert eddig nem ettél semmit.
2021. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy, hogy mit, de abból sokat. :D Ez eddig nagyon kevés.
2021. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül egy csésza karfiol levest ettem, másodiknak pedig 1 rántott csirkemellet és egy egész kicsi csirkemell filét (bunda nélkül)

Meg sajnos rá beszéltek egy képviselő fánkra amitől bűntudatom is lett.,.


Szerintetek ez így a mai nap nagyon gáz? 1400-at átléptem?

2021. okt. 28. 19:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csésze*
2021. okt. 28. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

650 re tippelek a leirásra

Szerintem nem lepted át az 1400at, a képviselőfánkkal együtt se (ami egyébként elég diétás kajay tojás, tej, cukor nagyrészt, kb 250 kcal)

És nagyon keveseket eszel, ráadásul nem is jól. Szerencsére jót, csak nem jól. Ebédig nem is ettél fehérjét, zsírokat is minimálisat. A bűntudatozást meg felejtsd el nagyon gyorsan mert borzasztó étkezésj zavarod lesz.


Reggelihez legközelebb mehet sovány húsféle pl sonka, no meg lassú ch, pl egy szelet tk kenyér vagy egy tk zsömle stb. Ez sokkal jobban jóllakag, beviszed belőle a rostot és lassan szívódik fel.

Vacsira is ehettél volna valami köretet. Pl rántot csirke helyett ami rengeteg kcal az általa felszívott olaj moatt (a naturhoz kepest) ehettél volna helyette harom szelet natur kisult csirket es egy adag párolt zoldseget, meg 4-5 ek rizst/durum tésztát stb

2021. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!