Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok eddig? Mit gondoltok a...

Ez sok eddig? Mit gondoltok a mai étkezésemről eddig?

Figyelt kérdés

Hónap vége van, sok pénz elment a felújításra így azt tudtam enni, ami van


Reggel: tejeskávé 2dl tej , 1tk cukor ( leálltam az édesítőszerekkel, de szeretem néha édesebben inni a kávét)

+ 2db nyári alma

Tízórai ideje: 1 db tükörtojás , olívaolajon + 1 szelet fehér kenyér (60-70g)


Ebéd: 2db tükörtojás olívaolajon kb 70-80g fehér kenyér + kb 50g kígyó uborka


A kenyér laktat el egyedül ma valahogy .. és hát csak ez van otthon...


Nagyon rossz eddig így a napom? Ha jól számolom 1000 kalória körül vagyok eddig, de még csak 1 óra van..

A fagyasztóba van némi fagyasztott zöldség ( brokkoli, bébi répa, francia zöldség keverék) de nem tudom mit ehetnék vacsira, ami javíthat a napon..

Szerintetek nagyon rossz eddig a napom?

A fehér kenyér miatt túl egyoldalú, és sok a CH?



2018. szept. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem lenne rossz, bár én kenyeret egyáltalán nem eszek, de a makrók is rendben vannak. Attól függ, mennyi a kalóriakereted jelenleg, súlycsökkenést szeretnél, vagy súlytartást?

Nekem a jelenlegi súlytartós keretem mellett még a betervezett vacsi is beleférne: csirkepörkölt nokedlivel.

Nem csak kajával lehet javítani a napon, hanem mozgással is. Pl. kifejezetten szeretek azóta eljárni futni, mióta tudom, hogy 300 kcal-al megdobja a keretem, így ennyivel többet is ehetek. :)

2018. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ez van és ez laktat, mit lehet tenni? Annyira nem vészes ám, energiának a kenyér is jó, csak az a gond, hogy a napodban még nincs elég tápanyag. Kéne még valami fehérje, írtad a zöldséget...


1-2 nap akár egyoldalú is lehet, attól még nem lesz bajod, persze jobb lenne, ha nem lenne így, de aggódnod nem kell miatta, ha nincs hatalmas változtatni.

2018. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nem sok.

Egyél még ma mindenképp, de akkor ne kenyeret.

De az sem sok eddig.

Meg gondolom, nem minden nap pont ugyanilyen.

Legyen minél változatosabb. De egy kevésbé változatos nap nem befolyásol semmit sem.

2018. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia, olívaolajjal ne süss szerintem, nem bírja a hevítést és káros anyagok szabadulnak fel :) csak egy kis észrevétel. :)
2018. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem estére nem tükörtojást akarsz kenyérrel enni...
2018. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 berryshake ***** válasza:

Szerintem elég tragikus ez az étrend. Nagyon nagy hiba reggelire gyümölccsel megdobni a vércukrot, mert ilyenkor csökkent az inzulinérzékenység és később csak éhes leszel tőle. Egyél tojást jó zsírosan elkészítve, baconnel, kolbásszal, kenyeret meg hagyd el és helyette edd zöldséggel. Az édesítőszer sem akkora probléma, mint a cukor, ha már muszáj, akkor inkább menjen az.

Én a helyedben vennék egy kolbászt, sajtot vagy valami zsíros húst és azt enném vacsira vajon párolt zöldségkörettel, esetleg zsíros túrót tejföllel kőrözöttnek megcsinálva.

2018. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó. A zöldség még egy jó ötlet. Szerintem a tojástól fingani fogsz.
2018. szept. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Vacsira végül egy sajtkrémlevest készítettem (úgy , hogy az alaplé zöldséges volt)


Hát eddig még nem volt bajom a tojastól (nem fogtam .. :D de köszi, az aggódást )

De mivel hús nincs otthon, és a fehérje forrás a tehén kívül ez volt még , és mellesleg komplex fehérje forrás, így azért nem annyira rossz választás.

Lemértem, hogy a teáskanálnyi cukor az nálam mit jelent és 4g-ra jött ki. Nem MB hiszem, hogy pont az a 4 gramm fog engem tönkre tenni, de most megcseréltem a dolgokat. A Reggelim 1dl tej, 1tk cukor +fekete kávé. Egy-másfél órával rá, 1db császár zsemle, 8g Flóra margarin , 65g kígyó uborka ( százalékos eloszlásban majdnem 30%zsír, 15% fehérje, 55% ch, ami bár nem a diétás, de az átlagos makró eloszlásnak eléggé megfelel.

A tízórai meg egy turmix lesz majd natúr joghurt + alma ..


Ha nem kéne még egy utazást is belekalkulálni az anyagiakban, akkor nem lenne ilyen nehéz összehozni egy rendes étrendet abból ami van, mert akkor több minden lenne.. De igazgatók van néhány nap nem tesz tönkre, csak amennyire lehet, megpróbálom jól csinálni..


Sajnos nem szeretem a kolbászt, szalonnát, még a szalámit sem, pedig egy fél rúd az van itthon.. A férjecském szereti, ezeket ő eszi.. Neki egyébként hasonlókat készítek, csak pl tegnap kapott pörköltet ebédre (mert le szoktam fagyasztani, pont a hó végére, hogy legyen valami, amihez könnyű kötetet csinálni) de azt én nagyon nem kívántam. Most ebédre spenót a menű, de tejszínes, mert maradt abból, amivel a sajtkrémlevest csináltam.

2018. szept. 27. 08:36
 9/9 A kérdező kommentje:
fingtam* tejen kívül* (elnézést a hibákért, telefonról válaszoltam és néhány szót kijavított az autocorrect.. )
2018. szept. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!