Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rövid idő alatt több mint 1...

Rövid idő alatt több mint 1 kg hizas?

Figyelt kérdés

Hétfőn mernek ujra.

Most hétfő mn voltam 40, de ma ala estem 39,7 lettem.

Szerintetek mennyi kcl kéne ha hétfőre mar a 40 "fölé szeretnek kerulni.

Es ha vannak tippjeitek en vevo lennk rajuk.

Musuly negx nso alazttovv mint mascek kilorar hizni...



2022. febr. 3. 22:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Sos ezen múlik a kijutasom

Fontos lenne ha balos tapayztalatokkakv renderkezok tudnanakb irni.

Kétségbe vagyok esve, segítsstek légyszi🧸💗

2022. febr. 3. 22:36
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
tanulj meg írni
2022. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a cél, hogy hazakerülj meghalni, hanem hogy addig kezeljenek a kórházban, amíg elfogadható állapotba nem kerülsz. Pillanatnyilag életveszélyben vagy. Életveszélyben pedig a kórházban van az ember helye. Beteg vagy.
2022. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva reggel székelés után én alapból kb 1 kiloval könyebb vagyok, mint este vacsora után 😂
2022. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Igyál meg egy liter vizet, az 1kg, aztán irány vissza a 2. osztály ahol ezt tanítják (meg írni is)
2022. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az elirasok oka nem az, hogy analfabéta lennék, hanem az hogy sírtam. De azért köszönöm:)
2022. febr. 4. 07:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyél napi ötször, picit többet mint amit megkívánsz
2022. febr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj hazamenni, nem vagy olyan állapotban! Majd hazamész, amikor ez rád nézve biztonságos lesz.
2022. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem játék, és nem arra megy, hogy becsapd azokat, akik gyógyítani próbálnak. Beteg vagy, még ha nem is fogadod el vagy is nem tudsz róla. De amíg ez így van, addig nem is szabad, hogy kiengedjenek, még ha 50 kiló vagy akkor sem, csak ha majd tényleg meggyógyultál.

Ha kórházban vagy, akkor ez már nagyon súlyos eset.

Nem lesz könnyű kilábalni belőle, de fogadd el, hogy beteg vagy és segítségre van szükséged.

Fogadd el a terápiát és ne ellenkezz (remélem jó kezekben vagy), itt az életedet igyekeznek megmenteni, még ha nekem most úgy is tűnik, hogy ellened vannak. Ne utáld ennyire magadat és a testedet, hogy ki akarod nyírni. A tested szenved és segítségért kiált, egy darabig még fenntart téged, de nem fogja sokáig bírni. Ezért szeresd te is őt, amiért kitart melletted még ha te sanyargatod is, és add meg neki a tápanyagokat, amikre szüksége van. Azért is sírsz és vagy erőtlen, mert iszonyatos stressznek teszed ki a szervezetedet. Miért? Miért gondolod, hogy így kell szenvedned?

2022. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"nekem most úgy is tűnik"---neked most úgy is tűnik....nekem nem tűnik úgy, pont hogy érted vannak ott.
2022. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!