Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhatok ilyen rövid idő...

Hízhatok ilyen rövid idő alatt? (kb 2 hét)

Figyelt kérdés

Alapvetően egészségesen táplálkozom, most volt egy hasi műtétem, ami miatt sok minden egy ideig tiltva volt. Heti 4-6 edzés otthon, súlyzókkal is, kardio, bicó, stb -1 órásak.

Mostanában viszont többet nassolok, mint szoktam, ma pl több fagyit is megkóstoltam (nem 1 egész gombócot, csak kóstoltam ) vettem chipset, fél csomagot megettem, tegnap vettem pilóta kekszet, abból is megettem 3-4 db-ot..

Az az érzésem, hogy amiért tiltva voltam, ezért kívánom most ezeket ennyire, mert egyébként chipset, vagy 5-6 éve nem ettem, pilóta kekszet is gyerekkoromban...

25/L



2017. júl. 13. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kalóriakereten belül maradsz, akkor nem hízol.
2017. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan vissza lehet hízni... én pl 4 napig azt ettem, amit kívántam és ez nem volt olyan hűde nagy mennyiség... egy kis ez, egy kis az... hopp 2 kg, ami nagyon nehezen ment le, rengeteg edzéssel

Hiába, de ha abbahagyod az edzést, akkor annyit, amennyit azzal elégetnél, vonj le a kajaadagodból.

2017. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!