Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kaloriat kene ennem kb?

Mennyi kaloriat kene ennem kb?

Figyelt kérdés
158 cm, 43 kg vagyok, 16 eves lany, szertornazok nagyon magas szinten, heti 4x 3 oras edzesem van. Az a baj, hogy allandoan fogyok:(, de felek hogy ha tobbet eszem akkor meg elkezdek hizni, es a sport miatt fontos, hogy kb tartsam ezt a sulyt. Mennyi kaloriat kene ennem egy nap kb? Tudom, hogy nehez igy megmondani, de elore is nagyon koszonom a segitseget!

2022. febr. 4. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
amennyi jól esik?
2022. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Körülbelül 1500-1700 kcal lenne szerintem a megfelelő neked. Én is hasonló alkat vagyok, és hasonlóan aktív, nekem ez vált be. Persze figyelj, hogy ne szénhidrátbombákból legyen meg, hanem egészséges, tápláló ételekből.
2022. febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a súlytartáshoz szerintem ennyi sprot mellett inkább 1700-1900 mint 1500-1700. gondolj arra hogy a fogyás és a hízás között még ott van a súlytartás mint lépcső, tehát ahhoz sokkal sokkal többet kéne enned
2022. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy 16 évesen a hülye szertorna miatt már étkezési zavarod van. :(
2022. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!