Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mostanában nagyon alacsony a...

Mostanában nagyon alacsony a szénhidrát bevitelem... 159 helyett ilyen max 100 ha megvan...ettől szédülhetek?

Figyelt kérdés
1200 kaloriás diétát tartok de a szénhidrát nagyon kevés... monstanában elkezdtem szédülni is... de iszom, nem vagyok éhes sem ... így a szénhidrátra gondolok. Tudtok olyan ètelt amiben van, laktat is?

2022. febr. 21. 14:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

de probaltam par napja csokit, gyumit, gyumilet... nem nagyon javult...

delutan tejeskaveztam eddig de arrol attertem a zero energiaitalra a kaloria miatt..

2022. febr. 21. 18:33
 12/17 Humor Herold ***** válasza:

Lehet a hirtelen változástól is.Ha korábban a cukor alap volt az étkezéseidben,és most szinte teljesen megvonod az is okozhatja.

De más tünetnek is kell lenni,ha az étkezés okozza a problémát.Ha rendszeresen vagy éhes a szédülés mellett,akkor valószínű hogy az étrend nem jó.

Ha nem tudsz bevinni több szénhidrátot,akkor formáld át lassan felszívódó szénhidrátokra.Nézz utána milyen ételekben található,és válogass kedvedre.

De ne csak a szénhidrátot nézd,a többi makrot is,fehérjét,zsírt.Mindegyik fontos tápanyag,úgy ahogy a rostok,ásványi anyagok vitaminok is.

2022. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kevés a kalória, mi a kérdés?? 1200 65 kilóval alapanyagcsere alatt van. Első szabály, hogy alapanyagcsere alatt nem eszünk.
2022. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

biztos!

de az alacsony szénhidrát a túl kevés kalóriából is jön

szóval tessék több kalóritá enni és minimum napi 130 gramm szénhidrátot (a fehérje nyilván maradjon, zsírt csökkentsd)

2022. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Pur-pur kenyér,vitalis zabkása,puffasztott rízs,pár kanál főtt étel (pl borsófőzelék)


Én valahogy így vinnék be több ch-t.

2022. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Úgy kéne enned mint nekem. Én ma 147-et ettem,a 217-ből (1700-as kcal) és tökéletesen vagyok.


Tessék feljebb emelni a keretet ez az 1200 nagyon kevés..egyszer elfogsz ájulni.

2022. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű...Én 170 cm vagyok 68 kg körül és 130 g ch alatt szédülök, fáj a fejem stb. Ja és 1500 kalóriát eszem fogyáshoz, az 1200 kalória nagyon kevés, ahogy előttem is írták, alapanyagcsere alá nem szabad menni, ne kínozd magad. A szénhidrátot inkább ilyenekkel emeld pl.: zabkása, teljeskiőrlésű kenyér, rizs.
2022. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!