Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriabázissal számolom a...

A kalóriabázissal számolom a kalóriákat. Az elején be kell írni a munka intenzitását. Általában a lépésszámláló 10-11 ezer lépést számol egy átlagos napra, ebből viszont nem tudom a munka intenzitását. Könnyű fizikai munkát jelöltem. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Esetleg ez átlagos munkát jelent? Más kalóriát jelent ha erősebb a munka. Ha tényleg kicsit többet dolgozunk akkor 13-14ezer között mutat a számláló. Ebben nincs benne, ha edzés nap van, viszont a boltba járás, és a napi rutin.

2022. márc. 15. 16:16
 1/3 anonim válasza:
Mivel 100% pontosan soha sem fogod tunni bevinni az adatok, az oldal csak körülbelüli támpontot ad, ezért én azt javaslom hogy hagy így ahogy most van.
2022. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sima japi rutinnak része a 10 ezer lépés. Én a helyebden ülő életmodot állítanék
2022. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 10.000 lépés azért nagyon nem ülő életmód...magasságtól és súlytól fuggően ez kapásból 150-300 kalóriát éget pluszban. A könnyű fizikai munka szerintem megfelelő.
2022. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!