Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi történik, ha a kalória...

Mi történik, ha a kalória bevitelem megfelelő, viszont sok szénhidrátot fogyasztok?

Figyelt kérdés

Bő 2 hete fogyózok pajzsmirigy betegségem mellett amiből szerencsére kezdek kijönni, ennek apropóján kezdtem el egészségesebb életmódot élni, és 99kg-ról 93,2-re mentem vissza eddig (75 a cél)

és mostanába kezdem komolyabban venni azt, hogy mit is eszek meg, és feltünt, hogy a kalóriabevitelem helyes, tehát se túl kevés, se fölöslegesen túl sok, viszont a szénhidrát bevitelem (egy népszerű oldal szerint) 317g-t ír, és én általában ezt mindig túl lépem, ilyen esetben mi történik a testembem? hízni fogok vagy mi a következménye, mert nem teljesen világos.



2022. jún. 3. 22:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%

A szénhidráttal nincs, az étrendeddel nagy bajok vannak. Persze fogyni.lehet fogsz, de borzadztó áron. A vitaminok kétharnadát nem viszed be elegendő mennyiségben ásványi anyag ugyanez. Rost szinte semmi, szóval csoda ha jársz akár hetente nagywcre és nincs baja a beleidnek, mert lesz. Semmi zöldség, semmi hüvelyes, semmi gyümölcs. Ezeket kéne enni.

Ráadásul tele vagy f3hér pékáruval amiben nincs semmi hasznos és főleg alapbetegséggel nagyon árt a hormonoknak, hogy ennyire ingadozik a vércukrod. Falási rohamokat is okoz majd bőven az elégtelen étkezés.

Lehet most jól érzed magad de hosszútávon meglesz a böjtje, hajhullas, körömrepedés és tsai. Tessék ne csak kalóriakereten belül hanem egészségesen is enni

2022. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon gáz, hogy a kenyérfélkről ennyire nem vagy képes lemondani. Az egyik véglet az, amikor valaki teljesen lemond róla, pedig igényli, és szereti, meg van a másik véglet, te. Aki lényegében nem változtat szinte semmit az étrendjén, hogy az egészségesebb legyen. Kíváncsi vagyok mit lépsz, amikor 85-nél, teljesen megáll, vagy iszonyatosan belassul a fogyás.
2022. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
59%
Azt ugye tudod, hogy a glutén nagyon árt a pajzsmirigynek?
2022. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!