Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ki milyen édességet/sütit...

Ki milyen édességet/sütit eszik amivel lehet csökkenteni a nasizási vágyat?

Figyelt kérdés
Jöhet bármilyen recept vagy tipp... tegnap a vacsorám 70 gramm mèzes győri édes volt, hogy bele férjek a kalóriába...

2022. júl. 7. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből csináltam meg a saját kedvenc receptemet. Az eredeti is el van írva, nyilván nem kell az utolsó két pont, csak véletlenül kétszer került bele.

[link]

Én annyit változtattam rajta, hogy tk lisztet használok, most akarom kilróbálni zabliszttel is, a vajat részben mogyoróvajjal helyettesítettem, illetve kevesebb cukrot teszek bele, mert nekem nem kell, hogy ennyire édes legyen. Szoktam csoki helyett kakaóport beletenni, vagy kókuszreszeléket, magokat. Konkrétan néha ez a reggelim, 2-3 db, plusz némi mogyoró, vagy gyümölcs, plusz fehérje shake. Néha a shakebe teszek chia magot, és/vagy fagyasztott gyümölcsöt.

2022. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd után desszertként 1-2 kocka 70 vagy 80%-os étcsoki.
2022. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Pohárkrém, puding. Nekem ezek az egyszerűbb verziók ha valami édeset akarok, de sütni se nagyon akarok. Meg ezekben az a jó, hogy én amúgy imádok sütiket sütni, de amikor pohárkrémet csinálok, akkor mindenkinek csak egy pohárnyit csinálok, szóval nincs olyan, hogy "ettem egy szelet tortát, és annyira szeretnék még egyet vágni". Általában ezekkel kiváltok mindig egy étkezést. A pohárkrémek amiket általában csinálok az 200-250 kalória, uzsonnára nekem tökéletes.
2022. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Pépesített banán + kókuszreszelék, vagy ha nem annyira vonom meg a CH-t akkor pluszban zabpehely.


2. Cukormentes fehérjeszelet


3. Protein palacsinta (myproteines oldalon fennt van a recept és nekik külön keverékük is van hozzá) - általában magában, esetleg lekvárral, mogyoróvajjal.


4. Gyümölcsök - bármi, bármilyen mennyiségben amit megkívánok.


5. Proteines green smoothie


6. Rooibos ízesítetlen meleg tea - ez nagyon jól elveszi az édességre való sóvárgást, enyhén édes, de 0 kcal dology és mivel meleg és folyadék jól el is telít.


7. Chia puddig akármivel pl. magok, gyümölcs, magvajak.



Próbálok itt is magasabb fehérje, alacsonyabb CH-ra beállni.

2022. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Inkább fogyassz valamilyen fehérjedús élelmiszert. Cukrozatlan joghurt, túró, hús. Ha édesen szeretnéd, keverj a joghurtba gyümölcsöt, magot, esetleg zabpelyhet. Sokkal jobban telít, mint a szénhidrát.
2022. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzá vagy szokva az édességhez (a sok szénhidráthoz), az elején kényelmetlen visszafogni. De tarts ki, minél kevesebbet eszel ilyesmiből, annál kevésbé fogsz sóvárogni utána. Nem kell kekszet és hasonló nasikat vacsorázni. Gyümölcs.
2022. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Sárgarépa chipset vagy ceklachipszet csinálj sütőben vagy aszaloban.Az kicsit édes,ha pedig borsozod akkor pikáns.
2022. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt számoltam napi 1 tejszelettel pl, az nem sok, de mégis egy pici édesség, azon kívül én imádom a túrót kis tejföllel, esetleg pirítós cottage cheese-el.
2022. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
igazabol nem vagyok edesszaju ... de 1 hete annyira ramjon este hogy egyek valamit.... valami finomat 😀 valami edeset
2022. júl. 7. 21:00
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Fahèjas joghurt, kókuszos túrókrém, diabetikus édességek
2022. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!