Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hízni szeretnék de egészségese...

Hízni szeretnék de egészségesen, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Evészavarom volt és még nem gyogyultam ki teljesen.

Aki ért az egészséges táplálkozáshoz privátban tudna nekem segíteni? Ott leirom hogy most mit eszek.



2022. júl. 14. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A magyar dietetikusok szövetségének a honlapján van egy olyan koncepció, hogy okostányér. Megmutatja a minőségi, egészséges étkezés alapjait, röviden, átfogóan. A legjobb ha aszerint raksz össze minden étkezést

A hízáshoz pedig az kell, hogy fokozatosan növelve a kalóriát, majd egy szinten megtartva mindig kicsit többet egyél, mint amit a súlyod és a magasságod alapján kiszámolt nali szükségleted szerint kéne.

Ha számolni nem akarszy egyszerűen egyél többször és adj hozzá magas kaloriatartalmú ételeket, pl olajos magvakat

2022. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként szabad megkérdeznem, mi a különbség az egészséges és nem egészséges hízás közt? Mert a fogyás esetén egyértelműbb. Az egészségesnél pl természetes szénhidrátokkal pl sok gyümölccsel okozol többletkalóriát, az egészségtelennél meg nutellás zsemlével, gyorskajával stb?
2022. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom drasztikusan lefogytál és nem szeretnél egy csomó zsírt magadra pakolni, miközben visszaállsz a normális testsúlyra. Mivel nem tudom milyenek a paramétereid szerintem végezz súlyzós edzést és egyél mellé kortól és nemtől függetlenül 2500+, így hízni fogsz, de azért izmot is pakolsz magadra. Szerintem az esetedbe a fehérje bevitelre érdemes figyelni és azt megemelni, mellé persze fogyasztani kell sok szénhidrátot és zsírt is. Nekem nyugodtan leírhatod, hogy mit szeretnél enni. Jó pár éve gyógyultam én is egy komolyabb evészavarból, csak nem éppen a legokosabban…
2022. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyél hamburger de csak egyet mert úgy fogsz kinézni mint Molnár Krisztiná.
2022. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekként baromi sovány voltam. 150 centihez alig 30 kiló. Engem krumplival tudtak "felhízlalni", ezt szoktam ajánlani mindenkinek, aki hízni akar. de mint előttem írták, gondolom nem csak zsírt akarsz magadon, sportolj, edz és egyél ahhoz megfelelően. Sok sikert!
2022. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Norbi visszafelé
2022. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!