Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kívánt testtömeg/fogyás...

Ha a kívánt testtömeg/fogyás mértéke után csökkentem a sportnak a mennyiségét de ugyanolyan egészségesen étkezem akkor hízni fogok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam ,hogy most hogy fogyni szeretnék heti ötször sportolok és egészségesen étkezem. És miután lefogytam annyit amennyit szerettem volna és mondjuk már csak heti háromszor fogok kb. ugyanannyit mozogni és ugyanúgy étkezni mint a fogyási időszakban, akkor elkezdek majd visszahízni?
2016. okt. 20. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hagyod el teljesen a sportot akkor nem fogsz hizni.egyébként én úgy jártam,hogy 5 héten keresztül heti 5 nap mindennap 40 perces intervallum edzéseket csináltam.étkezésemre oda figyeltem,de nem koplaltam.nagyon szép vékony,formás lettem.kb 7 kg-ot fogytam.örültem,mint majom a farkának.aztán az edzést teljesen abbahagytam,kb 3-4 hónap alatt emiatt visszajött az a 7 kg.Nagyon magam alatt voltam.olyan büntudatom volt és haragudtam magamra.aztán megfogadtam,hogy olyan edzést találok ki magamnak amit egy életen keresztül tudok csinálni.most már heti 2-3 alkalommal edzek.kb.20-30 percig.azt hiszem ezt tudom csinálni akár egy életen át.
2016. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!