Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok egészségesen hízni?

Hogy tudok egészségesen hízni?

Figyelt kérdés
45 kiló vagyok jelenleg, Szeretnék 50-ig felmenni. Jelenleg nem sokat eszek, de ha igen akkor is tészta, krumpli, fehér lisztes dolgok, édesség és felvágottak. De ezek nem annyira jók gondolom. :D Jelenleg az én hibám is hogy keveset eszek, de nincs túl sok pénzem. Hogy lehetne felszednem 5 kilót könnyen de egészséges kajákból, tehát nem olyan válaszokat várok hogy zabálj össze mindent. :D
2019. márc. 29. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne zsírból hanem izomból akarj súlyt felszedni.
2019. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiadós reggeli. Mondjuk három tojásból rántotta, plusz zöldségek, pirítóssal, frissen facsart narancslével. Ebéd mondjuk csirkemell párolt zöldséggel, rizzsel. Délután joghurt, krémtúró, cerbi szelet, túró rudi éppen mi, vagy magvak, diákcsemege egy marokkal, kesudió ilyesmik. Vacsora, teljes kiörlésű kenyér, túrükrém, tojáskrém zöldségekkel.

Szerintem legalább 2000 kcal kellene a hízáshoz és az egészséges, minőségi ételekből. Sajnos az pénz nélkül nehezen megy, de sztem azért ki lehet hozni ezt úgy is, hogy egy vagyont költenél rá. Sok sikert!

2019. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyél magvakat mogyoró, dió, mandula stb, elég sok bennük a kalória, hip hop m
2019. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Jajj elküldte.

Szóval hip hop 500 kalóriàt simán megeszel belőlük úgy hogy észre sem vetted.

Sokkal jobb mintha csokit zabálnàl helyette.

2019. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért ekkora a súlyod, mert kevés rajtad az izom. Ha nem viszel be elég fehérjét és keveset mozogsz, az izmaid leépülnek. Erősítő edzést érdemes lenne végezned, otthon is megoldható.

Fehérjeforrásnak jó a hús, sajt, túró, tojás. Zsíros ételeket bátran ehetsz.

A magvak egyébként jó ötlet, amikor túlságosan lefogytam, napi szintű fogyasztásukkal sikerült pár kilót visszaszednem. Van bennük zsiradék, fehérje és sok hasznos tápanyag. Ehetnél gyümölcsöket, pl. banánt, aszalt gyümölcsöket is. Van, akinek a Béres-csepp is bevált, mellé valamilyen multivitamint is szedhetnél, mivel az, amit eszel, nem valami vitamindús.

2019. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nos, "hasonló cipőben járok" én is, viszont finomított élelmiszerekről hallani sem akarok! Egészséges-hizlaló alapanyagnak ajánlom a kukoricát úgymint kukorica alapú levestészták, spagetti, pörkölt tészták, puffasztott vagy konzerv, a mézet különös képen a repce és harmatmézet, barna rizst, kölest, hajdinát, bulgurt, cukormentes gesztenyemasszát. Segíteni tudsz még az emésztéseden, ha a meglévő étkezési szokásaidhoz 1 dolgot hozzá teszel, ez pedig a rost bevitel, lehet az nyers rost pl; a nehezebb ételek mellé pár falat zöldség-gyümölcs vagy magas rost tartalmú lisztekkel, magvakkal való sütés-főzés!(a legtöbb rostot nem lehet megemészteni ezért azok seprűként látják el a takarító feladatukat a bélrendszeredben!) +házi orvosoddal nézzetek utána a szervezetedben lappangó gyulladásoknak;fog, bőr, ízület, bél! Prevenció a legfontosabb! Fokozatosan menni fog, tudom, mert én is minimálbérből csinálom évek óta sikerrel!
2019. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Testtömeg indexedet is csekkold le, legtöbb orvosi honlapon elérhető!
2019. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!