Baj ha jóllakok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Figyelem, hogy mennyi kalóriát viszek be a kalóriabázison. Nem lépem túl a keretem, de most ebédkor jól laktam, napi keretbe belefér baj ez?



2022. okt. 24. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? A jóllakottság csak egy érzés. Egy érzésnek mi köze a fogyásodhoz? Ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz, érezz bármit is.
2022. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ az jó, ha jól vagy lakva, éhezni tilos, ha fogyni akarsz!
2022. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, ezek szerint jól csinálod, az lenne a probléma, ha állandóan éhes maradsz.
2022. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
🤦‍♀️
2022. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam, ráizgultam ez miatt, hogy "5x egyél keveset dolog miatt" (5× kevés, amivel gondolom az ember nem lakik jól) nekem munka melett ez nem igazán megoldható. 3x tudok enni kB egy nap, és a nagy étkezésnél, figyeltem hogy ne legyek tele.
2022. okt. 24. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség, nem számít hányszor eszel egy nap, az számít, hogy egy nap mennyit viszel be összesen.
2022. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 5 x kevésnek nem az a lényege, hogy ne lakj jól, hanem hogy soha ne legyél nagyon éhes, akkor ugyanis rengetegen elkezdik megenni, amit csak találnak.

De van, akinek a napi két vagy három étkezés válik be, nincs betonba vésett szabály.

Tartós fogyást csak úgy tudsz elérni, hogy olyan étrenden vagy, amit életed végéig tudsz tartani, azaz nem "diéta", hanem étrendváltozatás. Minden más esetben ugyanis az abbahagyás után visszahízod az egészet.

Ezért is fontos, hogy soha ne maradj éhes evés után, mert ha az vagy, akkor nem jó az étrended összetétele vagy/és a mennyisége.

2022. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!