Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az normális hogy napi 500...

Az normális hogy napi 500 kalóriával elvagyok, és nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

És az mitől lehet, ha valaki tényleg nem éhes? Mert velem most ez van, nem fogyókúrázom, nem stresszelek jobban, mint máskor, semmi változás nincs az életemben, de egyszerűen úgy négy napja nem vagyok éhes. Mondjuk van annyi eszem, hogy mégis egyek valamennyit, de tegnap például este nyolckor tűnt fel, hogy nem ettem semmit.

Eddig is kihagytam a reggelit, kb. 10-kor ettem először, de ha az nem jött valamiért össze, akkor legkésőbb 13 órára iszonyatosan megéheztem. Most meg semmi. És emellett rendesen élem az életem, nem kevesebb az energiám, nem alszom többet... mi lehet ez?

(Nyilván ha így marad jövő hétig, akkor felkeresek egy orvost, de addig is, valakinek van ötlete?)

2022. nov. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Erről írj ki külön kérdést szerintem! Teljesen más téma. A kérdező csak menősködni akar, mert örül a fejének, hogy végre nem zabál ész nélkül.
2022. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is elég jól elvoltam vele, és azt hittem!, élek. Inkább csak "léteztem".


Eleinte valóban volt energiám, aztán az már nem, de akaraterőm igen, és szépen fogytam is - 35 kg-ig. Megérte? Nem.

Itt vagy a halálodig koplalsz, vagy enni kezdesz normálisan.

2022. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó, igen, és tartós éhezésnél azért nem vagy éhes, mert leállt az éhségjelző hormonok termelése.


Nincs rá szükség, mert másra kell az energia (pl ahhoz, hogy még valahogy élj), és miután elkezdesz normálisan enni, sem leszel éhes eleinte.


Én félévvel a gyógyulásom után éreztem először igazi éhséget, addig "óra szerint" ettem.

2022. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogyókúráztam, viszont ciklikusan változik az étvágyam, havi, többhavi fordulókkal. Az egyik periódusban jó étvágyam van, mindeig tudnék eszegetni valamit, a másikban meg nincs étvágyam. Ez évek óta így megy... Egyébként meg évek óta nem is reggelizek, sokszor délután 2 körül leszek először éhes, vagy még később. Ha pár hétig ez megy, de jól érzed magad, azzal nincs semmi baj még. Lelkiekben készülj, hogy egyszer csak jelezni fog a szervezeted, hgoy ideje bepótolni...
2022. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Irigyelek !
2022. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!