Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy napi átlag...

Normális, hogy napi átlag 1800 kalóriával éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Napi 4-5 kis étkezésre bontva, sok fehérje, viszonyag alacsony ch és zsír. Igyekszem sok zöldséget enni.

Heti párszor szoktam kocogni, akkor egy 200 kalóriával nagyobb a beviteem aznap.

Azt vettem észre, hogy ha 2000 kalóritá vagy afölött eszem, akkor nem fogyok.

Adataim: 177 cm és 94 kg, 27n, 120-ról indultam.


2022. aug. 31. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tíz centivel alacsonyabb vagyok nálad és én is éhes vagyok ennyivel.
2022. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy kevés. De akkor hogy lehet, hogy ha többet eszem, nem fogyok? Voltam amúgy dokinál, semmi hormonális bajom nincs.
2022. aug. 31. 13:31
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Az éhségérzet nem csak a kalóriamennyiségen múlik, sokkal inkább azon, mivel töltöd meg a keretet. Ha valaki egész nap salátát és zöldségeket eszik némi alacsony zsírtartalmú hússal, az lehet, hogy 1200 kcal mellett sem lesz éhes. Ha az 1800 meg 3 zacskó kesudióból áll össze, akkor meg nyilván éhes lesz az ember.
2022. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as, leírtam, hogy nagyjából mi az összetétel.
2022. aug. 31. 13:33
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nincsen fogyás, nincsen kalóriadeficit éhség nélkül. Ez hozzátartozik. Nyilván durván éheztetni és koplaltatni magad teljesen kontraproduktív, de aki normál kalóriadeficitben nem éhes legalább egy kicsit, az nem ember.
2022. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5-ös, akkor megnyugodtam, köszönöm.

Hát igen, logikus. Valamit valamiért. Bár tényleg nem érzem, hogy éheznék, úgyhogy maradok ezek a kcal értéken.

2022. aug. 31. 13:39
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

en is deficitben vagyok es ehes vagyok, hisz a deficitnek az a lenyege hogy kevesebbet eszel mint ami a szintentartasod lenne.

a szintentartassal nem lennel ehes, de mivel te fogyni szeretnel kevesebbett eszel, ehes leszel

nekem a ragozas segitett, mert azt az erzetet kelti hogy eszem, ragok valamit, es elmulik az ehsegertez

meg jo sokat iszok, vizet/neha cola zero

az megtolti a hasam es akkor is elmulik az ehsegerzet

2022. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes kísérletezni. Többet inni, több rost, búzakorpa (nekem nyersen kesernyés, de sütve ez elmúlik), meleg tea cukor nélkül elmulasztja az éhségem, előre megtervezett étkezésekre jobban rááll az agyam és jóllakik az előre betervezett adaggal, meg nálam a mozgás is csökkenti az éhséget (pedig növeli a kalóriafogyasztást).
2022. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

A kaloriakereted tokeletes!

Ha ehes vagy az lehet hamis jel szomjusagra, valamilyem vitamin vagy asvanyi anyag hianyra es akkor is ha keves rostot eszel. Figyelj ezekere

2022. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Nálam az alacsony CH okozott állandó éhséget. Megemeltem a CH-t a kereten belül, és megszűnt az éhség. Nyilván étkezés előtt már éhes vagyok, de az meg teljesen normális. Egyénileg kell kitapasztalni.
2022. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!