Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ételeket ajánlanátok...

Milyen ételeket ajánlanátok vacsorára? (Max 350 kalória)

Figyelt kérdés
Salátát eszem párolt hússal, de már unom. Ennék valami nehezebbet, pl krumplipürét. Azt viszont rámával és tejjel készítem, viszont 3-4 evőkanál elég belőle egy szelet hús mellé, így azt remélem hogy nem lesz túl sok a kalória, mivel könnyen eltelek tőle. Bulgurt fogok ma enni pörkölttel, az is jó? Az 25 dkg lesz. Ti miket esztek amikben kevés kalória van?
2023. jan. 9. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne!
2023. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

90%-ban 2 tojást eszem, egy kis kenyérrel és zöldségekkel.

Lehet variálni, most a sláger nálam az, hogy ecetesen megcsinálom a mikróban és ráteszem a pirítósra, néha megfőzöm és összekeverem egy kis mustárral, fűszerekkel.

Ha egyik nap többet ettem a kelleténél, akkor egy nagy tál zöldsalátát eszem, kefirrel összekeverve.


(Meleg)szendvicset is lehet csinálni, az is beleférhet 350 kalóriába, pl 50 gramm kenyérrel és 50 gramm sonkával, zöldségekkel, 10-15 gramm sajttal.

2023. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen appok például a yazio, ahol ki tudod választani hogy hány kalóriás ételeket keresel és tök sok receptet kiad.
2023. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
3-as, igen, de ha jól tudom, csak akkor, ha elő vagy fizetve.
2023. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
4-es magát a receptet valóban xd nem tudom én csak láttam hogy van ilyen, de egyébként ha a kérdezö tud angolul akkor ha beírja hogy: foods under 350 calorie, akkor sokat ki fog dobni, ha tud angolul akkor el tudja olvasni, ezek a nagyon alacsony kalóriatartalmú ételek amúgy se túl nehezek de Google forditóba is be lehet írni. Magyarul már kevesebb van, de pl zabkása, sült zöldségek, levesek, van ilyen felhö pizza, halak esetleg.. Ezek mind 350 alatt vannak szerintem
2023. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

350 kalóriában gondolkodva néhány lehetőség a vacsorára:


Grillezett csirkemell és saláta

Zöldségekből álló leves és kis szelet teljes kiőrlésű kenyér

Rántott hal filék és zöldségköret

Zöldség grillezve és párolt rizs

Sült tofu és zöldségköret

Főtt bab és zöldségköret


Mindegyik opció egészséges és alacsony kalóriatartalmú választás lehet a vacsorára. Fontos, hogy a táplálkozásunkban megfelelően változatos ételeket fogyasszunk, hogy a szükséges tápanyagokat be tudjuk szerezni. Ha úgy érzi, hogy 350 kalória kevés a vacsorához, akkor növelheti a kalóriamennyiséget, például több zöldséget vagy teljes kiőrlésű gabonát adagolva.

2023. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es 5-ös és kérdező, angolul tudóknak (igazából nem is kell hozzá valami nagy tudás) ez kiváló oldal: eatthismuch.com
2023. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Zúzapörköltet 😋 Ên ma azt eszek meg meggyes pitét.
2023. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tojasrantotta
2023. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én általában tortillát eszem, a feltétet váltogatom

tojásrántotta

tonhal

grillezett csirkemell

sült csirkemáj

feta sajt

bab vagy padlizsánkrém


ehhez natúr joghurt és zöldségek

2023. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!