Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kevés ez a mennyiség?

Kevés ez a mennyiség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1200-300kcal eszem és közben itthon mozgok egy héten legalább 3x,4x. Van rajtam kb 20kg felesleg. Szobabicikli és videó alapján edzem. Sajnos úgy érzem, hogyha túl lepem az 1200at,akkor nem fogok fogyni és ezért egyszerűen nem merek többet enni. Van egy kis gond a fejemben? Vagy más is érzi így magát?
2023. jan. 9. 22:45
 1/5 anonim válasza:
Nincsen ezzel baj, de az sem baj ha átléped. Ha szinte semmit nem mozogsz egy nap (csak ülsz/fekszel) akkor is kb 1800 kcalt éget a szervezeted. Nagyjából 7700 kcal feleltethető meg 1 kgnak. A több mozgás, illetve kevesebb kalóriabevitel csak felgyorsítják a fogyást.
2023. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is annyit próbálok enni. Én úgy vagyok vele, hogy ha esetleg valamit elszámolok, akkor is 1500 alatt maradok.

De nálam sosincs kőbe vésve az 1200,nem vágok eret ha 1500 egy nap, afelé nem szabad mennem.

2023. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1200 kalória az nagyon kevés, egy felnőtt embernek nem elég.
2023. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés. Innen már nincs semmi lehetőség csökkentésre.

Inkább magasabbról indulnék és ha kell, akkor legalább van egy kis mozgástér csökkentésre.

2023. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint nem vagyok teljesen hülye. 1-es és ha továbbra is így eszem és mozgok akkor gyorsabban fogok fogyni? És ez nem gond? Ha mondjuk több mint heti 1kg?
2023. jan. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!