Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyik haverom aki ért hozzá,ös...

Feri7400 kérdése:

Egyik haverom aki ért hozzá,összeállított egy étrendet nekem.35 éves,186cm és 92kg vagyok.85kg szeretnék lenni.150g körét reggel és este plusz 100g feltét. Reggeli de uzsonna nincs. Éhes vagyok ennyitől.Kevés ez a mennyiség? Nem végzem fizikai munkát

Figyelt kérdés

#92-ről 85-re fogyni
2021. ápr. 21. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen köret? Milyen feltét? Ebéd sincs, csak egy reggeli és egy vacsora? Mert akkor a haverod mégsem ért hozzá..
2021. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Táőláékozási tanácsadóként írom neked, hogy ez a haverod NEM ért az étrend összerakásához.


Mért-e testösszetételt..

Milyen a napi mozgásod...

Hogy néz ki az étkezésed-legalább 5 napi kajanapló, amiben van egy hétvége is..

Van-e alapbetegséged...

Alszol-e megfelelő mennyiségben és minőségben..


Te miért akarsz 85 kg lenni...

Mikro és makrotápanyagok...


Gondolom ezeket nem nézte meg.

2021. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van reggeli,ebéd,vacsora.Rizs,főtt tészta stb. Feltétként pörkölt stb.Mérni kell,hogy ne legyen több. Én nem értek hozzá. Ezért kérdezem. No cukor,csoki egyéb nasi.
2021. ápr. 21. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes vagy, akkor nyilván nem elég. Magától értetődő, nem?
2021. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.

Hasra,fenékre híztam sokat.

Sajnos nem tudok edzeni,mert gerincproblémáim vannak.Alapbetegségem nincs.

7órát alszom átlag. 1-1.5liter vízet iszom naponta.

Ülőmunkám van. 9 körül reggeliztem 12 körül ebéd és 19 körül vacsora.

2021. ápr. 21. 21:59
 6/11 A kérdező kommentje:

4.

Persze. Én is így gondolom. Mondta,hogy pár napig éhes leszek utána beáll a szervezet. Nem akarok hülyének tűnni és annak érezni magam,ezért írtam ide. Vannak,akik sokkal jobban értenek hozzá.

2021. ápr. 21. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hozzáértö által összeállított étrend, hanem egy teljesen rossz valami, ezzel gyakorlatilag koplalsz, emellett semmiféle zöldség sincs benne. CSAK szénhidrátos körítés meg zsíros hús - ezek mindegyikét inkább csökkenteni kellene és jóval több zöldséget venni az étrendbe arányban.

Emellett az össz mennyiség is rettentö kevés, nem csoda, ha éhes vagy. Hozzászokni nem fogsz, csak belebetegedni.


A haverod nem ért semmit ehhez, inkább keress egy normális valakit, de ne tedd magad tönkre.

2021. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom a többiek válaszát, én csak mellékesen tenném hozzá, hogy igyál legalább napi 2, de akár 3 liter vizet. Az 1-1.5 liter nagyon kevés.
2021. ápr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez olyan,mint a regenor étkezés, csupa zsír és fehérje,semmi szénhidrát,semmi gyümölcs vagy zöldség...

marhára egészséges

2021. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csapj hozzá napi fél kg vegyes zöldséget (lehet leves, főzelék, párolt zöldség, saláta formájában is), a feltétből pedig ehetsz többet is. A tésztát, lisztből készült ételeket a helyedben hanyagolnám. De nem ártana számolnod a makrókat és a kalóriát, hogy mindenből eleget egyél, de fogyni is tudj.

Nekem is vannak gerincproblémáim. Nálam az a helyzet, hogy ha hanyagolom a tornát, akkor egy idő után előjön a fájdalom. A megfelelő mozgás szerintem pont hogy ajánlott, főleg a hát- és törzsizmokat kellene megerősíteni. De nem tudom, neked van-e valami speciális bajod, a legjobb, ha konzultálsz egy ortopédussal vagy gyógytornásszal, milyen mozgást ajánl neked és mit nem. Én régen egy évig jártam gyógytornász által tartott gerinctornára, ott tanultam meg az alapokat. Egy csomó gyakorlat van, ami nem terheli a gerincet.

2021. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!