Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek a mai nap kb hány...

Szerintetek a mai nap kb hány kcalt ettem?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 1 db falatkát

Veknyan margarinnal kentem meg mind a ket fél db ot,tettem bele 1-1 szelet borsos szalámit és 1-1 nagyon vekony sajtszeletet


Ebedre ettem

1 szedőkanál paradicsomlevest es tettem bele 1 evokanal(enyhen pupos) betutesztat


Vacsora

1 db falatkát

Veknyan margarinnal kentem meg mind a ket fél db ot,tettem bele 1-1 szelet borsos szalámit és 1-1 nagyon vekony sajtszeletet


Tobbet mar nem ettem

18:00 utan mar csak vizet iszok



Szamolni nem volt kedvem 🙈

Csak kb.alapon erdekelne hogy ti hany kcalt tippeltek?


2023. jan. 12. 18:56
1 2
 11/16 japierdole98 válasza:
66%

“Szamolni nem volt kedvem🙈”

Az keményXd


A fogyokúra és az edzés legnagyobb rákfenéje nem is az hogy edzeni kell, hanem a kaja leginkább.


Ha fogyni akarsz nem javasolt a szénhidrát, mert csak hízni fogsz tőle. Fehérjét egyél, pl:. Tojást. Lehet azt rántva, tükörtojásként, tökmindegy. Nézz utána egy normális oldalon hogy hogyan is érdemes nekiállni fogyni. Mert ez így nagyon karcsú.

2023. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 1600 körül.


Ennyi nekem a reggeli-ebédem (bár egy kiflinél értelmesebb másodikat eszek, de sebaj)


És akkor már nem volt két kisebb köztes étkezés, a vacsora és lefekvés előtti snack - így is hajlamos vagyok fogyni, hogyha nem figyelek oda. :(

2023. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked kb. 400 max.


A két kifli legyen mindenestől 300, a leves azzal a semmi tésztával úgy egy 100-as.

2023. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan a kérdező, nem fog fogyni, ha az a cél.

A falatka, meg a szedőkanál nem mértékegység, amivel lehet számolni.

2023. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, 1200-at SZOKTÁL enni, mikor fogyózol... Tehát nem most csinálod először... Tehát már fogytál így, de vissza is jött, hisz most is fogyni akarsz... Valami nem stimmel ezek szerint a módszereddel. Egyél inkább többet, sportolj, és akkor nem is maradaz éhen, és egészségesebb is keszel.
2023. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2023. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!