Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3700 kcal-t ettem és 1500-at...

3700 kcal-t ettem és 1500-at égettem, mit javasoltok puffadás ellen?

Figyelt kérdés

Igen bevallom, elég sokat ettem.

Nemrégtől futok, és rettentően kívánom a szénhidrátot. Mivel alapból egészségesen étkezek, megengedem magamnak, ha komolyabban rámjön. Plusz a menzesz is jön, szóval nem csodálkozok. Futással 500-600-at, biciklizéssel

900-1000-et égettem. Szemét kajákból vittem be a kalóriákat. Csoki, képsütemény, kekszek...

Persze volt benne egészséges is, ilyen a barack, banán, bogyók, cékla.Teljesen felvagyok duzzadva, bizsereg mindenem, de főleg a lábam. Duzzadtam vagy 2-3 centit.

Az arcom is, mint egy lufi.

Rendben túloztam, de akkor is.

Mivel javíthatnék a helyzeten? Valami bevált trükk?

Természetes hashajtó?

Valami bevált keverék?

Egyéb ötlet?


2020. jún. 22. 19:35
 1/6 anonim válasza:
1 nap alatt megy le az a +3700/-1500, vagy több nap alatt?
2020. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mind a mai napra vonatkozik
2020. jún. 22. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy hülyén hangzik, de keress rá a neten olyan ételekre amiktől többet lehet pukizni, és ha jön engedd ki :D
2020. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál borsmenta vagy gyömbérteát, ha ezek nincsenek épp kéznél, akkor köménymagból főzz teát, ezek segítenek a puffadás, emésztési problémák ellen. Ha vizesedtél is, akkor csalánteát is. Máskor ne egyél össze ennyi mindent, gondolj a következményekre.
2020. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Végül köménymagteát főztem, és sok-sok céklát. Ez mind kihozta, igaz, a nyirokcsomóm kicsit felvan dagadva, de semmi baj.

Ürítettem, mint állat :D

2020. jún. 23. 17:41
 6/6 anonim válasza:
1500-at egyél, 3700-at égess el, viccet félretéve keresd meg az arany középutat
2020. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!