Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tobb mint 7 ezer kcalt ettem...

Tobb mint 7 ezer kcalt ettem ma, nagyon rosszul vagyok, butasag lenne ezt holnap kompenzalni ugy,hogy nagyon keveset eszek?

Figyelt kérdés
rosszul vagyok, kicsit szetcsaptam a hasam, 4 honapja most eloszor volt ilyen, de tobbet nem lesz mert nem is a buntudat hanem tenyleg rosszul vagyok:( ezt miert lenne baj holnapi nem evessel kompenzalni? nyilvan nem teljesen nem eves, de nagyon keves evessel.
2020. okt. 24. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Inkább menj el most hányni
2020. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tenyleg azt kellene, de raadasul annyira parazok a hanyastol, es most nagyon felek,hogy hanyni fogok
2020. okt. 24. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Az lenne a legjobb egyébként, megkönnyebbülne a gyomrod, így aludni se fogsz tudni...
2020. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekiállsz kompenzálni, akkor holnapután megint rohadt éhes leszel és túl fogsz enni, aztán görgeted magad előtt a problémát. Ezt most már engedd el, sétálj egyet, vagy kezdj magaddal valamit, holnap új nap.
2020. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
62%

Átérzem, többször is volt velem ilyen trófea után. Haverokkal elmentünk trófeába és fogadtunk: a csoport fizeti annak a kajálását aki a legtöbbet tudja enni.

És én nyertem! 60 kilósan!

De inkább az akaraterőn és az éhségen múlt. Előtte 24 órán keresztül semmit sem ettem.A trófeába olyan mennyiségű kaját ettem amit ép eszű ember nem bír felfogni. Kalóriát nem tudtam számolni de képzelj el egy átlagos étteremben egy leves+2.fogas+desszert menüt. Na én ezen a soron végig mentem ötször. 5leves 5második fogás és 5 desszert úgy hogy a desszert az nem pl 1 süti volt hanem 3 fajta süti, esetleg arany galuska meg mellé fagyi. Csak ez ugye 1 desszert én meg ötöt ettem.

Ezek után iszonyú rosszul voltam alig bírtam kimenni a kocsiig. Otthon mondtam hogy szörnyen érzem magam be mentünk a kórházba.súlyomat megmérték nem hittem a szememnek xd

2 napig bent kellett maradnom puffadás és rossz közérzet miatt az orvos azt mondta hogy ilyet többet ne csinálj mert gyomorrepedés is lehetséges ilyen esetben. Tényleg nem éri meg de ha hánysz jobb lesz hidd el xd

2020. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ennyi etel megtud egyáltalán emésztődni?!
2020. okt. 24. 21:08
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem. Ki kellett hánytatni
2020. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy éheztesd magad holnap. Hagyd, hogy ürüljön ki a gyomrod. Majd eszel akkor, ha megéhezel. Én egy ilyen bezabálás után másnap délig kb semmit sem ettem. Nem voltam éhes.
2020. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de nem birok hanyni hiaba probaltam, es tenyleg mindent megtettem. De borzasztoan faj a gyomrom megis
2020. okt. 24. 22:25
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Ujjad dugd le es hanytasd meg magad, ennyi.

Amugy meg mm inek zabaltal ennyit?

2020. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!