Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a napi kalóriadeficitem...

Helo kérdése:

Ha a napi kalóriadeficitem 1200-1300 körül van és eddig 700 kcalt ettem akkor vacsorára 3 főtt tojás mellé(sárgája nelkül) ettem egy normál méretű kürtöskalácsnak a felit ez nem fogja gátolni a diétát ugye?

Figyelt kérdés

Amiket eddig ettem :

Reggeli:zabkasa (200kcal)

Ebéd:egy kevés spenót két főtt tojással

Uzsonna:3 szelet barnarizs paprikával,paradicsommal,uborkával,és két szelet csirkemellsonkaval

Uzsonna:3 főtt tojás :240kcal és


Mellé ez a kürtöskalács



2022. júl. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogja, de ne csinálj rendszert belőle.
2022. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KISTészta válasza:
100%
Kedves kérdező! A napi 1200-1300 kalória deficit túl sok. Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy-e de napi 1000 kalórián egy gyerek sem tud megélni. Lehet, hogy most ez jó ötletnek tűnik, de hosszútávon borzasztó. Napi 100-500 kalóriadeficitet javasolnék, máskülönben csak elveszíted az izmodat és lelassítod az anyagcseréd. És pont az fog történni amit most leírtál, hogy benasizol. Ez az ételmennyiség hosszútávon TARTHATATLAN. Inkább egyél többet, mozogj és élj egészségesen és boldogan egész életedben.
2022. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezönek nem ennyi a kalóriaDEFICITJE, hanem ennyi a kalóriaKERETE!

Ettöl függetlenül értelmetlen dolog, ha a tojás sárgáját nem eszed meg, attól nem fogsz visszahízni, viszont sok értékes tápanyagot nem fogyasztasz el.

2022. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
12-1300 az koplalás.
2022. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!