Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hordozás mennyi kalóriát éget el?

Hordozás mennyi kalóriát éget el?

Figyelt kérdés
Egy 8 kg-os baba háton hordozás a hordozóban kb mennyi kalóriát égethet el 1 óra alatt?

2023. febr. 23. 17:17
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mert nem vártam szakember által pontosan meghatározott értéket. Egyszerűen egy kb-ra lettem volna kíváncsi. Nem tudtam, hogy ehhez további adatok kellenek tekintettel arra, hogy ezt normálisan senki nem kérdezte csak magaslóról minden humort nélkülözve próbáltak viccesen arra utalni, hogy mennyire laikus lehetek.
2023. febr. 24. 11:40
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
Többen leírták, hogy valószínűleg nem sokat, ha csak fel-alá sétálsz vele. Én megírtam, hogy ha megmászod a Kékest, akkor nyilván sokat. Nem hiszem, hogy ezt magadtól ne tudnád.
2023. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha valakit ennyire érdekel egy barátommal beszélgettünk arról, hogy mennyire igényli a babánk, hogy kézben legyen és csak egyszerűen valahogy oda lyukadtunk ki, hogy felötlött bennünk, mennyit égethet el az, ha állandóan hordozni kell. Szimpla kíváncsiság volt mögötte semmi más. Nem így terveztem a nyári testet kialakítani.
2023. febr. 24. 11:43
 24/29 A kérdező kommentje:
Azokat a válaszokat köszönöm is, de egyébként nem nem tudtam magamtól, hogy nem sok a különbség, ezért kérdeztem...
2023. febr. 24. 11:44
 25/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kb 10 százalékot tesz rá arra a kalóriára, amit amúgy is elégetnél ez idő alatt. 8 kgmég nem számottevő, a 15 kilósommal már nagyobb kihívás volt túrázni.


Nem tanácsolom, hogy egész nap hordozzátok, sokat kell szabadon, hason lennie, mert onnan indul a mozgásfejlődés.

2023. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm nincs állandóan hordozva csak jön a foga és valószínűleg az utóbbi időben emiatt inkább kézben jó neki, altatni szoktuk a hordozóban napközben. Lerakom instant légvédelmi sziréna 😊
2023. febr. 24. 19:57
 27/29 anonim ***** válasza:
20%
Ahha, tehát nő vagy. Gondoltam. A férfiak másként buták.
2023. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Meghoztad a kedvem a gyerekvállaláshoz 😂😂 no thanks
2023. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 NTBS ***** válasza:
100%
Nem sokat.
2023. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!