Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretnék valóban vékony...

Szeretnék valóban vékony lenni,tehát az az igazi vékony alkat de a genetikám ezt nem teszi lehetővé,lehet bármit is tenni?

Figyelt kérdés

Mindigis vastagabb voltam,már oviba is

Nem a vékony,hanem a kifejezetten vékony tetszik!

Szeretnék nagyon vékony lenni de azt érzem ezért kb éhen kéne halnom hogy sikeruljon az alkatom miatt

Ideális sulyra tehát ilyen 53 kg is le tudok menni nagy nehezen de 50 alá már csak akkor megy ha alig eszek napi 2 morzsát :/

Igazából 45 kg szeretnék lenni,többször probaltam mar de nem birom ki

Annyira keves kcalt kell bevinni hogy elerjem azt a sulyt hogy azt a koplalast mar nem birom


Jelenleg 80 kg vagyok

Szules utan elszaladt velem a ló

Egyebkent atlagba 60 valahany kg szoktam lenni

Fogyokuraval 53-55kg kozott mozog a sulyom



Hat mikor epp mennyi vagyok 😁


2023. ápr. 12. 14:12
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Pszichologusra nincs szusegem

A kifejezetten vekony azert tetszett mindigis mert mindig tulsulyos voltam ha nem fogyokuraztam.

Igy egyertelmu hogy boldogsaggal tolt el ha olyan velemenyeket kapok hogx azta milyen sokat fogytal,nagyon vekony vagy mar

Imadom az xxs,xs meretet venni hiszen nagy mereteket hordtam átlagba

Olyan jo erzee amikor probalom a ruhat es nagy ram az S meret

Hihetetlen boldogsag,elegedettseg uralkodik el rajtam.hogy igen,kepes voltam megcsinalni!

2023. ápr. 12. 14:15
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem ilyen alkat vagy, próbáld meg elfogadni. Mert oké, hogy valamennyit le akarsz adni, de 45 kg? Általános iskolába voltak 45 kilós osztálytársaim. Aki ilyen alkat, annak persze, lehet, hogy különösebb odafigyelés nélkül sikerül 45 kilósnak lennie, de lehet, hogy közülük meg valaki szeretne hízni, de nem tud, mindig azt akarják az emberek, ami nincsen/nem megy. A tested azért van, hogy funkciókat lásson el, hogy védjen, az a fontos, hogy egészséges legyél. Ha nehezedre esik 35 kilót fogyni, akkor ne fogyj annyit, az erőltetés hosszútávon nem fog működni.
2023. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Hány centiméter magas vagy?
2023. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Ne tűzz ki ilyen túl nagy célokat egyszerre, nem azt mondom, hogy kitartással nem sikerülhet, mert ha megvan az akarat, barmi lehetséges. De először apránként haladj és el fogod érni azt a bizonyos súlyt is.
2023. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
2023. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát azt tudod tenni, hogy lefogysz max 55 kg-ra. Az eléggé vékony, de mégse túlzás. És egészségesebb mint a 45.
2023. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
De, sajnos pszichológusra van szükséged. Legalább ahhoz, hogy ezt belássad...
2023. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Orvosi kezelésre van szükséged. Ez nagyon beteg. Ha rákos lennél meg az lenne a baj hogy sovány vagy.
2023. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Fogadd el önmagad olyan úgysem leszel 45 kilós.
2023. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

Én voltam 45 kilós, majd 35! is - a 168 centis magasságomhoz.


Igazán gyönyörűen néztem ki, főleg napokra a haláltól. Nem éri meg, csak szólok.

2023. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!