Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek izmot epitek es...

Szerintetek izmot epitek es azert nem fogyok? Mikor indul meg a fogyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 eve lefogytam 20kilot, osszel viszont feljott ram 5 kilo amit leadnek masik tizzel egyutt meg. 176/81kg 22/L

Januarban elkezdtem ujra deficitben enni 2040 lenne a tartashoz, en 1700korul eszem. Februar kozepere lement 3 kilo, de aztan visszajott ketto. Ugyanis februar kozepen elkezdtem jarni kondiba heti 4x, mindig vannak sulyzos, gepes es cardio reszei is az edzeseknek. Eszrevettem mar hogy nott a popsim, a labamon az izom, karcsubbnak is tunok de nem tudom hogy most azert nem e akar menni lefele a kilo mert nem eleg a deficit vagy mert epp izmot is epitek? Elore is koszi a valaszokat



2023. ápr. 26. 18:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem eszem többet mint eddig.:D két éve leadtam 20kilót csak deficittel mozgás nélkül, kondit meg februárban kezdtem rendszeresen, előtte nem volt ilyen jellegű mozgás az életemben. Hátha ez segít🤣
2023. ápr. 28. 09:58
 12/14 anonim ***** válasza:
#7 akkor nekem vagy csoda genetikám van, vagy úgy használok szteroidot, hogy nem tudok róla, mint aktívan 6 éve sportoló nő :D Egyébként a testépítésben több évtizede jártas emberek is tapasztalati úton állítják, amit én. Ezen felül nyilván van egy határ, ami felé nem lehet menni izmosodással szteroid nélkül, de miért kéne? Nem is verseny szintől beszélünk, hanem egy átlag ember számára esztétikus fizikumról, amihez viszonyítva igenis túl van ez dimenzionálva. Hobbistaként nincs is feleslegesebb, mint 20+% testzsír felett tömegelésről, meg szálkásításról beszélni. Szintentartó bevitel, vagy enyhe deficit, megfelelő edzés, terhelés, regenerálódás. Ennyi kell, nem több.
2023. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es, a 7-es a deficitben való izomtömeg-növelésről beszélt - kissé valóban eltúlozta, mert a teljesen kezdőknek még csak betartaniuk sem kell ennyire szigorúan mindent, akkor is képesek izmot építeni deficitben. Te pedig nem, 6 év után ne fogsz izmot építeni deficitben, hacsak nem csak maszatoltál eddig és csak edzegettél - ezzel sincs semmi baj. Ha pedig keményen edzettél, akkor már kalóriatöbbletben is kínkeserves. Ha a testépítésben több évtizede jártas emberek ugyanazt állítják mint te, akkor ők tényleg évtizedekig maszatoltak - a tapasztalati út pedig anekdota jellegű.
2023. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 rendben. Akkor kérlek erre válaszolj: mi a különbség biokémiailag aközött, hogy valaki a tárolt energiát használja fel izomépítésre, és aközött, hogy mondjuk a ch-k miatti példaképp ketogén diéta alatt növel izmot? Ha mutatsz erről hivatalos, megbízható kutatást, akkor meghajlok előtted. Én is írtam, hogy alacsony testzsír mellett nem reális, mert akkor nincs plusz energia. De ha van plusz energia, és nem érted el a biológiai határaidat, akkor miért nem lehetséges enyhe deficittel? Drasztikus mellett nem kérdés, de nem is ez volt a felvetés sem.
2023. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!