Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hozzáértők válaszoljanak?

Hozzáértők válaszoljanak?

Figyelt kérdés
Milyen vitaminokat kell szednem az edzéshez. Nagyon tropa a szervezetem, sosem figyeltem oda rá. Személyi edzőhöz megyek,hogy segítsen súlyokkal edzeni, de félek nem fogom bírni, annyira le vagyok amortizálva, kórosan túlsúlyos 158/92
2023. máj. 18. 10:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"gyengék a térdeim, emiatt szedek kúraszerűen porcerősítőt"

Valószínűleg többet használna, ha célzott gyakorlatokkal konkrétan megerősítenéd a térdeidet.

2023. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
11: orvos írta fel, neki jobban hiszek. Ő ugyanis csak egy gyakoris kommentet látott tőlem,hanem térd MRt is.
2023. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon noname orvosokra hivatkozni mindig elegendő. A tekintélyelvű magyar szemében ha elvégeztél egy egyetemet X évtizeddel ezelőtt, és van egy papírod, akkor minden szavad szentírás. Az nem baj, hogy ezek az orvosok egyetlen naprakész kutatási anyagot sem olvastak el az elmúlt években, sőt egyetlen interdiszciplináris továbbképzésen sem vettek részt. Ha ez máshogy lenne, akkor tudná az orvosod, hogy étkezéssel, bolti táplálékkiegészítőkkel nem lehet érdemben befolyásolni az izületi diszfunkciókat.
2023. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
13: szerintem szállj le a magas lóról.
2023. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igaza van 11-13-nak. Ha gyógyszerekkel lehetne az ilyesmiket gyógyítani nem lennének fizioterapeuták, fizioterápia, csak felírnának egy csodabogyót ami aztán meggyógyítana mindent.

Porcerősítő szedése nem fogja izületi problémát meggyógyítani. Még a gyártók is ráírják, hogy "Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot."

2023. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: és ki mondta, hogy helyettesíti? Hetente háromszor edzek, kétszer futok és egészségesen étkezem, a panaszaim meg megszűntek, mióta kúraszerűen szedem.
2023. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16. 11-es vagyok (nem a 13-as)

célzott gyakorlatokat írtam. nyilván nem kell egy gyakoris kommentre hallgatni, csak furcsa, hogy még csak meg sem fontolod (de ez itt megszokott)

de rendben, akkor ne csinálj ilyesmit, egyáltalán ne foglalkozz a térdpanaszaiddal azon kívül, hogy szedsz rá valamit. szerencsére nem az én térdem, te meg azt csinálsz, amit akarsz.

2023. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A futás pont nem tesz jót a térdeknek, ezért szükséges szakember, fizioterápia és célzott gyakorlatok, de valóban azt csinálsz, amit akarsz. Azt mondjuk nem értem miért kérdezel itt ha utána azokat a válaszokat, válaszolókat akik kultúrált módon segíteni akarnak neked teljesen figyelmen kívül hagyod és még be is szólsz neki.
2023. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!