Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 6db közepes méretű töltöttkápo...

6db közepes méretű töltöttkáposzta kb hány kalória lehet?

Figyelt kérdés

Bocsánat nem értek hozzá hogy számoljam ki. Van benne kukorica sonka némi zsiradék káposzta és nagyjából ennyit tudok mert nem én csináltam.


Ezt ettem ma meg egy marék áfonyát két szelet uborkát és két kocka 70%os lindt étcsokit. Milyen étellel tudom még kompenzálni vacsorára hogy ne hízzak tőle?


2023. máj. 23. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos töltött káposztában NINCS kukorica, sonka, szóval még saccolni sem lehet. Konkrét recept nélkül nem lehet semmit mondani.
2023. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
22%
Így, hogy töltve van ezekkel nem igen diétás. Magadnak készítsd el zsirdék nélkül és sovány hússal. PL félig főzött basmati rízs legyen a töltelék natur csirkemellel és így párold össze őket egy lábosban. Akár zöldséges leves alapot is használhatsz hozzá.
2023. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%
szia, sokkal bonyolultabb a hízás/fogyás! ha soknak érzed, akkor legközelebb ne egyél ennyit, valószínűleg a tested megterheléséből adódó kellemetlen érzés az egyetlen következménye ennek. nem fogsz meghízni hat darab töltött káposztától. remélem finom volt!
2023. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

sonka, kukorica? ha ananasz is van benne akkor ez valami hawaii toltott kaposzta lesz.


amugy viccen kivul 6 toltott kaposzta az rohadt sok, szerintem 2-3 lehet az egy adag

2023. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

1. A "közepes" nem mértékegység. Ami neked közepes, az nekem lehet, hogy kicsi.

2. Ha ennyire számít az, hogy ne hízz el, akkor miért eszel meg 6db töltöttkáposztát? Mit vártok ilyenkor? Akinek ennyire fontos, hogy tartsa a súlyát/fogyjon, akkor hozzon olyan döntéseket, amiket később nem fog megbánni..


1 napon egyébként sem múlik semmi. 1 hét alatt sem tudsz felszedni érdemleges mennyiségű zsírt, az emberi szervezet nem ennyire kiszámítható.


Ez a nap így sikerült, legközelebb figyelj oda jobban, és kész. Tenni már úgy sem tudsz tenni ez ellen. Nem tudod visszatekerni az időt :)

2023. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is van töltve, akármivel, 6 db biztosan sok.
2023. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre ettem meg csak a nap folyamán
2023. máj. 23. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Akkor is sok szerintem. :D
2023. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 P.O.C. válasza:
66%

Egyszerű a képelt.

Onnan tudod hogy valami hizlal, hogy túlságosan is finom.

És onnan tudod hogy valami nem, ha olyanokat eszel, amiket korábban ki nem állhattál.

2023. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
50%
Sok.
2023. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!