Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 6db közepes méretű töltöttkápo...

6db közepes méretű töltöttkáposzta kb hány kalória lehet?

Figyelt kérdés

Bocsánat nem értek hozzá hogy számoljam ki. Van benne kukorica sonka némi zsiradék káposzta és nagyjából ennyit tudok mert nem én csináltam.


Ezt ettem ma meg egy marék áfonyát két szelet uborkát és két kocka 70%os lindt étcsokit. Milyen étellel tudom még kompenzálni vacsorára hogy ne hízzak tőle?


2023. máj. 23. 16:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kompenzálni. Figyelj oda a többi napon.

Én nem számolom a kalóriákat, csak időnként ellenőrzésképpen. De nagyjából tudom számolás nélkül is. Vannak olyan ételek, amikben nagyon sok a kalória, hiába normális a mennyiség. Vannak átlagosak, amiből nem eszem tele magam pukkadásig. És minimalizálni kell a felesleges, unalomból, semmittevésből való evést, nasi, süti, csoki, üdítő.

2023. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy 600-800.
2023. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!