Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most egyek vagy ne egyek?

Most egyek vagy ne egyek?

Figyelt kérdés
Május 19-e óta liszt és cukormentes diétát csinálok, eddig jól ment minden, de most olyan édességhianyom van, hogy úgy érzem megbolondulok. Próbáltam mindent, ettem sok gyümölcsöt, normálisan ebédeltem, de most nagyon rajtam van. Konkrétan a falat kaparom. Elmenjek a boltba vegyek egy kis édességet? Vagy inkább ne?

2023. jún. 6. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Cselekvőképességet kizáró gondnokság alatt állsz, hogy egy ilyen kérdésben nem vagy képes egyedül dönteni?
2023. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges a cukor és liszt diétád.Oké elhiszem hogy fogytál vagyis hogy beindult valami de ezt hosszútávon mint most kiderült nem bírod.Nem kell semmit sem kizárni az étkezésesből.Egyél mindent ami jólesik, de mértékkel.Olvass utána hány kalóriát kellene enned naponta és számolj.Ennek semmi értelme legalábbis hosszútávon nem működik hogy kizárod ezt a kettőt
2023. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ne egyél. Egyél dinnyét, annak lassan szezonja van, a pilótakeksznek nincs.
2023. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"liszt és cukormentes diétát csinálok"

Miért? Mert a laikus tudatlan tömeg néhány éve ezt az élelmiszert kiáltotta ki közellenségnek minden dietetikai szakmaiságot nélkülözve? Vagy mert azt olvastad a Joy.hu-n, hogy ez a jó? Miért ne ehetnél lisztet? Miért ne fogyaszthatnál cukrot? Minden szénhidrátból (sőt némely fehérjéből is) glükózt, azaz cukrot alakít a szervezeted, ergo utóbbi teljesen értelmezhetetlen. A hozzáadott cukrokra gondolsz? Miért ne ehetnél időnként hozzáadott cukrot tartalmazó élelmiszert?

A liszt és a cukor tiltása legalább annyira értelmezhetetlen és problematikus, mint az, hogy ezek elhagyása szorongást, pszichózist vált ki nálad, és elmondásod szerint a falat kaparod, mert nem jutsz a napi édesség adagodhoz. Ez pszichés gondokra enged következtetni, nem táplálkozástudományi gondokra.

2023. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
#3 akkorát röhögtem.Több ilyen humoros ember lehetne az ismerösi körömben.🤣
2023. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
50+ kiló túlsúllyal vágtam bele a kalóriaszámlálásba. Minden nap eszek csokit, mert belefér a kalóriakeretembe. Ha nem ennék, be is diliznék úgy, mint te. Személyre szabott diéta mellett mindent ehetsz, ha nem léped túl az előírt napi kcal mennyiséget és boldog ember maradsz amellett, hogy fogysz.
2023. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyél… f@5zság amit csinálsz.
2023. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon késő van, de röviden csak annyi, hogy én nem vagyok kövér, csak szimplán csokifüggő, szóval én ezért nem eszek inkább.
2023. jún. 6. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mézes diót! Vagy aszalt gyümölcsöt.
2023. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne! Csinálj valami nasit! A neten rengeteg recept van. De a fb-on van egy cukor és finomliszt mentes csoport. Ott nagyon sok sütirecept van fent. Ha lány vagy, akkor azért is lehet ilyen, mert meg fog jönni. Ez esetben ki kell tartani ebben a pár napban. Én ha ilyenkor elgyengülök, akkor jön a csokizaba. De ha sikerül ellenállni, akkor sokáig bírom tartani magam.

-egy csokifüggő

2023. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!