Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne újra lefogynom?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy 173 cm vagyok és 54 kg. És nem tetszik az arcformám

Voltam már 46-47 kg is még télen anorexia miatt és akkor szép vékony arcom volt. Viszont így hogy híztam, nem tetszik hogy ilyen pufi az arcom...


2023. jún. 26. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Hogy neked 173 centisen 54 kilóval nincs zsírtól pufi arcod, az biztos.
2023. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Valamitől csak pufi, de emlékszem hogy amikor soványabb voltam akkor nem ilyen volt és sokkal szabályosabb volt a formája most pedig már nem..
2023. jún. 26. 15:54
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Küldj képet arról a pufi arcról. Nyilván még mindig az anorexia és a testképzavar beszél belőled.
2023. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi idiótát egy helyen.. Kérdező, biztos hogy nincs semmi baj az arcoddal. Ezzel a súllyal is nagyon vékony vagy, az arcod se lehet pufi, biztos vagyok benne hogy rosszul látod magad, még nem gyógyultál meg :( Tudom milyen ez sajnos, de hidd el semmi szükség arra hogy ebből a súlyból fogyj. Esetleg nem szokott olyan lenni, hogy a szervezeted nagyon visszatartja a vizet? Én olyankor látom magam pufibbnak
2023. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
6%
Oké, az arcom pufi, nem tetszik. Talán csinálnék valamit vele, de előtte jól át kellene gondolni, hogy megéri-e a fájdalmat és a költséget. Egyébként meg úgyis a belső szépség számít, nem az arcvonások.
2023. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért pufi mert van rajtad egy kis túlsúly ahhoz képest mint amikor 47 kilós voltál. Ha leadod ezt a felesleget újra szép lesz az arcod. Te tudod hogy megéri e.
2023. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Én is biztos vagyok benne, hogy semmi baj az arcoddal. Ha jártál pszichológushoz a kigyógyulás alatt (és jó pszichológusod volt), lehet nem ártana visszamenni pár beszélgetésre, nehogy visszaess. Sajnos minden ilyesminél előfordulhat a visszaesés, normális, a folyamat része, viszont jó lenne kordában tartani, és az egészséges úton haladni tovább.
2023. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Szabályosabb forma? Neked tetszenek a biosz órán a csontvázak? A halálfejeden a durván kitüremkedő járomcsontod nem azt jelzi, hogy örülni kell, hanem azt, hogy nemsokára éhen halsz.
2023. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy lefogyj! Tévhit, hogy a csontsoványság szép! Ha tennél fel képet a vékony és a mostani normál arcformádról 10 ből 10 ember a mostanit mondaná szépnek, mert AZ EGÉSZSÉG az igazi szépség!
2023. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha hízol, mindenhol hízik a tested. Ha fogysz mindenhol fogysz. Ez tény. Ha újra vékony arcot akarsz fogynod kell. Vagy elfogadod hogy kicsit pufi vagy de legalább egészséges.
2023. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!