Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől mennyi idő alatt fogyok...

Ettől mennyi idő alatt fogyok le 12kg-t?

Figyelt kérdés
Nem eszek semmit, csak teát iszok cukor nélkül, zero cola, víz és napi 2 kávé cukor nélkül kb összesen a kettőben 100ml tejjel

2023. jún. 30. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel pár nap után úgyis felzabálod majd az egész hűtőt és kamrát, ezért én azt mondanám, hogy nincs értelme dátumokról beszélni itt, mert nem fog megvalósulni a -12 kg. Amúgy tudom, furán hangzik, de az embernek szüksége van ételre.
2023. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

egész pontosan 25 nap 12 perc és 3 másodperc alatt


(hülye kérdésre hülye válasz)

2023. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az aki felzabálná. Utálok enni igazából úgyhogy egyeltalán nem zavarna ha nem eszem semmit és sosem vagyok éhes.
2023. jún. 30. 16:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Az okos más kárán, a hülye még a sajátjából se tanul.
2023. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

"egyeltalán nem zavarna ha nem eszem semmit"


Ugye tudod, hogy most is csak azért vagy életben, mert szoktál enni? Az evés az nem egy szabadon választható tevékenység, hanem az életben maradáshoz kell. Hosszútávon bizony halálos ha az ember nem eszik. 100 ml tej az kb. 40-70 kalória. Az semmi. Persze az elején az ember csak éhezik, elkezd fogyni, de bizony hamar komollyá fordulnak a dolgok. Nem lehet életben maradni hosszú távon ha az ember nem eszik. Szóval persze, lehet hogy téged nem zavar ha nem eszel semmit sem, hiszen egy halott embert tényleg nem tud zavarni az evés hiánya.

2023. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Utálsz enni, soha nem vagy éhes, mégis valahogy felkerült rád 12kg amitől meg akarsz szabadulni. Te valami orvosi csoda vagy, vagy valaki titokban beléd injekciózott minden este alvás közben többezer kalóriát.
2023. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

A matek alapján:


1kg zsír ~7000 kalória


Tehát 7000 kalóriát kell elégetned, hogy leadj 1kg zsírt. Ez azt jelenti, hogy:

Nem tudom a nemed, korod, magasságod, testsúlyod, de gondolom nő vagy (mert csak nekik jutnak ilyen baromságok az eszükbe), szóval legyen az alapanyagcseréd 1500 kalória.


1500 kalóriát minden nap elégetsz még akkor is, ha egész nap mozdulatlanul fekszel az ágyban és még csak pislogni sem pislogsz.


7000/1500 = 4.66. De, kerekítsünk, legyen 5

5 napba telne, hogy leadj 1kg zsírt. Nagyjából 2 hónap alatt 12kg-ot letudsz adni. Sőt, mivel valószínűleg nem csak fekszel egész nap, hanem járkálsz ide oda, takarítasz, stb, simán elégetsz 1800-2000 kalóriát is, szóval ez még rövidebb idő is lehetne, mint 2 hónap. Jól hangzik, nem?


Hát kurvára nem.


Jöjjenek most a tények és a valóság:

1. Körülbelül 3 napig fogod bírni (vagy még ennyi sem), megunod, felzabálod a hűtőt.

2. Netalántán, ha kibírod 1 hétig (kizárt), akkor talán kevesebbet fog mutatni a mérleg olyan 2-3kg-mal, viszont, amint elkezdesz enni, visszajön a duplája.

3. Ha vagy olyan idióta, hogy ezt hosszútávon csinálod (mondjuk ezt 1 hétnél tovább nem hiszem, hogy bárki képes lenne csinálni), akkor szédülni fogsz, fáradt leszel, nem lesz energiád, kihullik a hajad és még milliónyi egészségügyi problémáid is lehetnek.

4. Garantált evészavar

5. Garantált testképzavar (az mondjuk szerintem már most is van, ha ilyenek jutnak az eszedbe)

6. Depresszió

7. Szorongás

8. Kórház

9. Kiengednek, majd rájössz, hogy hülye voltál, de ekkor már késő lesz, mert a mentális problémáidat kezelni kell.

10. Pszichológus (de inkább pszichiáter)

Éééés, talán kijössz az ördögi körből.


Máris nem hangzik olyan jónak, ugye?


Ne légy kérlek idióta, nem éri meg. A testednek energiára van szüksége, hogy működjön. Úgy képzeld el, hogy van benned 400 mozgó alkatrész. Ez a 400 alkatrész akkor működik, ha eleget eszel. Ha keveset eszel (alapanyagcsere alatt), akkor a szervezeted úgy dönt, hogy ezt ebből 400 életfunkcióból mondjuk lekapcsolja azokat, amik nem annyira fontosak és marad 200. Lehet, hogy bírni fogod, de belül folyamatosan szenved a szervezeted.


Egyél normálisan, végezz magas fehérjebevitel mellett progresszív súlyzós edzést, és kész. Ennyi a titok.

2023. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretnéd, hogy a mérleg kevesebbet mutasson 12 kilóval? Vagy jól szeretnél kinézni? Az első opcióhoz elég ha nem eszel. Garantálom neked, hogy mielőtt éhen halsz lemegy az a 12 kiló. Vagy lesz valami nagyon súlyos betegséget a vitaminhiánytól és attól megy le. Izom meg víz főként, a zsír meg lógni fog rajtad. De a mérleg kevesebbet fog mutatni. Ép ésszel fel nem tudom fogni, hogy ha valaki ZSÍRT szeretne leadni, hogy jut el a koplalásig? Szerinted a fitness modellek, vagy testépítők akiken semmi zsír sincs, koplalnak? Napi 4-5-6-7-8 szor esznek! Meg keményen edzenek. Így lehet leadni a zsírt. Koplalással csak tönkreteszed magad. Na de te tudod.
2023. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Előbb fogsz tápanyaghiány miatt kórházba kerülni, mint leadni ezzel a módszerrel 12 kilót. Amúgy kíváncsi lennék hány kg felesleg van rajtad, amiből drasztikus koplalás árán kell leadni 12 kilót.
2023. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem előbb leszel rosszul. Én tinikoromban egyszer 8 napig nem ettem, csak vizet ittam, nem fogytam semmit, csak szarul voltam. Valószínű tovább kellett volna koplalni ahhoz hogy érdemi eredménye legyen, de előbb rájöttem, hogy semmi értelme így kínlódni.

Végül Sok évvel később fogytam le, normális diétával, mozgással, amit azóta is csinálok, csak már fogyni nem kell.

2023. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!