Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alacsony kalóriatartalmú...

Alacsony kalóriatartalmú diéta miatt fájhat a szívem?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 23:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Te tuti trollkodsz. :D
2023. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak trollkodnék.
2023. júl. 28. 20:15
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem létezik ilyen, hogy valami "tönkretette az anyagcserémet" és azóta hízom.
2023. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen, a valóéletben se hiszi el nekem senki, pedig tényleg így van. Letettem a cigit, és tönkrement az anyagcserém, míg cigiztem ettem az óriás Milkákat, meg sok a sok cukros üdítőt, és egy dekát se híztam. Amióta letettem, azóta kezdtem el hízni.
2023. júl. 28. 20:59
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert még óriásibb Milkákat eszel
2023. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichologushoz, dietitetikushoz és endokrinológushoz is, mert hormonzavarod van. A pszichológus biztosan van ingyen is, ha azzal keresed fel, hogy étkezési zavarod van.


Nem az tette tönkre az anyagcseréd, hogy letetted a cigit, a cigi tette tőnkre mindenedet eddig! És nem, cigivel sem volt egészséges hatalmas Milkákat megenni, ezt remélem te sem gondolod komolyan.


Én is küzdök, sosem cigiztem, ha nem diétázom, vissza tudok esni, de sosem mentem 1800 kalória alá. Vállalhatatlan. X kilónál nálam az alap kalóriabevitel (0 mozgással) kötelezően 1370 kalória volt. De nyilván mozogtam, volt lépésszámlálóm, plusz tanulni se lehet ha semmi sem táplálja az agysejteket.


Ennek fényében gondolj arra, h semmire se elég 1200 kalória. Neked alsóhangon 1400 felett van a minimum. Szóval a hangzatos 1500 kalóriás diéta is elég kell legyen.


Amúgy meg azért nem fogysz, mert a szervezeted ilyen kevés kalóriabevitel mellett elkezdett tartalékoló takaréküzemmódra váltani, ergo amit megeszel, azt beépíti, nem adja le, ami rajta van.


Tényleg segít egy jó szakember. Az endokrinológiát nagyon javaslom!

2023. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

3-as vagyok.

Mikor voltal anorexias es bulimias? Ha nincs megfelelo taplalek a szervezetedben (azt irod a bulimia megmaradt) es ezek fejeben eszel 1200kcalt akkor ez a megfejtese a problemadnak. 1200kcal messze nem eleg max egy 30kgs 12 evesnek, de neki sem. Ha elotte viszont az eveszavaroddal minden tapanyagot elvesztettel meg 2000kcal-val is lehet nehezen epulne vissza a szervezeted. Szerintem ne fogj ilyen extrem dietaba. 2000 vagy ha ennyire ragaszkodsz 1800a minimum, es sportolj melle, de csak lazan, aerobik heti 1-2, futas, napi tobb lepesszam. Ha kemeny edzesbe kezdesz 2000kcal alatt semmikepp.

Az eveszavar tette tonkre az anyagcsered, nem a cigi lerakasa, foleg ha a bulimia megmaradt csak mas formaban (milyenben?)

Ha ezzel leallsz elobb utobb visszaall. Es tudom , hogy nehez de ha fogyni szeretnel a napi kaloriad ne csokibol fedezd, ha edesre vagysz joghurt gyumolcsel par csepp edesitovel, zabkasa, hasonloak

2023. júl. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
A koplalás okozhat olyan tüneteket, mintha szívproblémáid lennének. Nekem is voltak ilyenek, amikor nem ettem.
2023. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!