Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem látszik rajtam,...

Miért nem látszik rajtam, hogy fogytam?

Figyelt kérdés
Fogytam 7 kg-ot, és egyáltalán nem látom magamon. Pedig azért az nem kis súly, és kórosan elhízott se vagyok, mert azt megértem, hogy egy 120 kg-os emberen nem látszik, de én 90 kg-ról fogytam le 83-ra, azért az nem kis dolog.

2023. aug. 10. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy látszik, csak nem értékeled magad objektívan. Ezért kell független feedbacket várni a környezetedtől, de sokat tud segíteni egy előtte-utána fotópár is.
2023. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi a helyzet a ruháiddal? Azok sem lettek bövebbek?
2023. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lettek bővebbek. Szóval nem értem.
2023. aug. 10. 20:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy és hány kiló - eredetileg meg most?
2023. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok, jelen pillanatban 83 kg, és 90-ről fogytam le. Van az alhasamon egy vastag zsírpárna, ami meg sem akar mozdulni.
2023. aug. 10. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez még így is elég sok túlsúly, azért nem látszik feltünöen, mert az ereedeti súlyhoz képest nem túl nagy eltérés százalékban.

Másrészt ne az "alhasadat" nézegesd csak, az általában a makacsabb részekhez tartozik, hanem több helyen mérd a körméreteket - kar, derék, csípö, comb, stb - ezek ugyanis elöbb mutatnak csökkenést, könnyen észrevenni.

A BMI alapján mindkét súllyal az erösen túlsúlyos kategóriában vagy, a BMI 30-ról 28-ra csökkenés még nem igazá látványos.


Mindezt azért írtam, hogy ne add fel, az eddig elért eredmény is EREDMÉNY, ezért elismerést érdemelsz, de feltétlen tovább kell folyatnod, hogy látható is legyen.

Emellett nem ártana, ha tudnál sportolni is, az segít a fogyásban is, meg az alakod is pozitívabb lesz, mint sport nélkül.

További sok sikert és kitartást kivánok.

2023. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem látod de van valtozas.

Ezert lett volna jo fenykepeket csinalni a fogyas elejen meg most. Illetve kormereteket merni

2023. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fotókat csináltam, de így sem látok változást.
2023. aug. 11. 00:03
 9/13 hosszúhajú ***** válasza:
68%
és mások mit mondanak? mert te folyton látod magad, de ők nem. és minden ruhád mindenhol ugyanolyan? se karban se lábon se testen sehol nem érzed hogy bővebb? nem tornáztad magad halálra? mert akkor az izom lett helyette.
2023. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehetetlen, hogy nem lötyögnek rajtad a ruháid - az legalább 1 méret mínusz.
2023. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!