Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 kilót fogytam 1 hónap alatt...

3 kilót fogytam 1 hónap alatt mégsem látszik sem centiben sem a ruháimon akkor honén és miként ment le 3 kiló?

Figyelt kérdés

Mindég ugyanazon a ponton mérem a súlyomat éhgyomorra reggel.

És lassacskán ment lefele minden méréskor kevesebb.



2015. máj. 7. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy a kiindulóslyod mennyi. Egy 50 kg-osnál a -3 kg szépen meglátszik, egy 100 kg-osnál nem igazán.


Centiméterben kellene azért látszódnia.

Könnyebbnek érzed magad egyébként? kényelmesebbek a ruhák egy kicsivel legalább?

2015. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

67 kiló voltam mikor megmértem magam és elkezdtem a kalóriákat számolgatni.

Most 64 kg vagyok.

De lehet befolyásolja a menszeszem is mert kb menszesz előtt álltam mikor megmértem magam és olyankor 1 kg simán több vagyok.

De most is előtte vagyok mégsem vagyok azóta több.

Nem tudom megmondani hogy azóta kényelmesebb lett e a ruháim mert eleve nagyobb ruhákban járok egy ideje és elég bőek.

A régi ruháimba még 15 kiló mínusz kell.

Passzos felsőket szoktam felhúzni mostanában, kaptam őket, de a hasam ugyanolyan hurkás, szerintem cseppet sem kisebb.

A centi mérő szalaggal is elégé bajban vagyok.

Mert eleinte csak a combom közepét mértem, de aztán rájöttem hogy a seggem partja alatt a legvastagabb és utána már ott kezdtem el mérni.

Nem tudom hogy mennyire kell megfeszíteni a szalagot.

Én mindig úgy mértem hogy éppen hogy csak hozzám ér a szalag hogy nem mozdul el a szalag.

2015. máj. 7. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

mérni úgy kell, hogy ugyanott, ugyanúgy, különben nem sok értelme van.

Érdemes naplót vezetni, feljegyezni. Több helyen is leeht mérni, pl. a combon 2-3 helyen is, hasnál én pl. mindig ugyaott mérem, köldöknél. de ott is lehet több helyen is. csipőt is, mellbőséget is.

2015. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy centiben van változás csak én mérem össze vissza mindig másutt ?

Elég 1-2 cm-el odébb mérni és máris más az eredmény?

2015. máj. 7. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez annyira kis változás (s a testsúly is ingadozik 1-2 kilót), hogy ha nem passzentos nadrágban vagy, nem biztos, hogy észreveszed. Én ötöt sem veszek észre, most vagyok 64 s kíváncsi vagyok, mikor megy le a tényleg sok háj a hasamról, ha eddig nem igazán tette. No igen, onnan fogyok utoljára, így a korábbi 20 kiló elég picit változtatott rajta. Úgyhogy ez is lehet, hogy fogytál, csak nem ott, ahol méred. Nekem pl. durván megváltozott az arcom, s azt ugye csak szemmel látom, de amíg nem találkoztam egy régi fotómmal, nekem se tűnt fel. Nehéz látni a változást, 3 kilót főleg.
2015. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól méred, annak a 3 kilónak a fele simán lehet csak víz, ami lement rólad, szóval.. Folytasd amit csinálsz, és jó lesz az.
2015. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!