Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elég a fogyáshoz, ha rendszere...

Elég a fogyáshoz, ha rendszeres futás mellett kevesebb adagokat eszek, mint eddig?

Figyelt kérdés
Vagy számolgassam a kalóriákat? Azt adta ki nekem a net, hogy a fogyáshoz 2000 calóriánál többet nem kéne ennem és 2500 ha tartani akarom a súlyom. Ma reggel megettem 1 meggyes és 1 mákos fornetti rétest meg egy fornetti capuchinot. Plusz reggel otthon egy mézes teát meg munkahelyen fél liter mézes teát. Ha jól számolom eddig ez 200 cal + 200 cal rétes + 300 cal kávé+ teákkal kb 1200 cal-nál tarthatok. Az ebédem frankfurti leves lenne milánóival. Hetente háromszor futok 10 km-t.

2023. aug. 16. 14:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
HÁt a legegyszerűbb az lenne, ha a cukros folyadékot lecserélnéd vízre vagy egyszerű teára és fogynál. Hosszútávon nem fenntartható, hogy csökkented a kalóriabevitelt, de a kalória nagyrésze cukor, mert falási rohamaid lesznek és jojózni fog a vércukrod. Eddig a kalóriabeviteled alsó hangon fele gyors felszívódású szénhidrát, és abból is főleg cukor.
2023. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Elég! Kérsz egy almás pitét? 😋 Nemsokára szezonja lesz, én most előszezont tartok.
2023. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell számolni elég ha kissebb adagokat eszel.

Az hogy beválik-e meglátod két hét múlva ha 1_2 kg-val kevesebb vagy.De szénhidrátot fogd vissza,már ami a mai étkezésben van túl sok.

2023. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

A fornettiket és társaikat el kell felejteni ha fogyni akarsz. Rengeteg jalória és jol sem laksz. Ha ilyenekből eszel kevesebbet, ugyanugy nem fogsz fogyni.


Kezdj el normálisan enni, házilag keszult eteleket. En 1350 kaloriat eszem, orulj a 2000del

2023. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Most mi a bajod a Fornettivel? Azért mert te beképzeled, hogy az hízlal, már más se egye? Te beteg vagy. Én is eszem, majd minden reggel, mégsem hízok egy dekát se, de ha speciel híznák, akkor se dőlne össze a világ. Kicsit túl játszátok már ezt szerintem.
2023. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem a Fornettivel van baj, hanem azzal, hogy ha azt eszed reggelire, akkor eszedbe ne jusson például Milánói makarónit ebédelni, mert úgy szénhidrátból áll a napod.

Ha bedobsz két ilyen fornettis rétest, akkor az ebéd nagyrésze legyen inkább zöldség. És/vagy az egyik rétest cseréld le almára.

2023. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A fornetti beilleszthető egészséges életmódba. Fogyás mellett is de iszonyat nehezen. Pont azért mert zsíros, magas a kalóriatartalma és nem laksz jól. Tehát sokat megeszel belőle és hamar újra éhes vagy. És ahogy a kerdező is írja, a nal többi részében alig ehetne valami.


Egyetlen darab fornetti ideális reggeli lehet friss zöldséggel vagy gyümölccsel de az sem mindig

2023. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag alig ettel valami taplalot , es maris tullepted a napi kaloriamennyiseged felet. Ez nem jo igy. Az ilyen cukros - mezes italokat felejtsd el, tele van kaloriaval, es semmilyen szinten nem laktat. A legkarosabb a fogyas szempontjabol ilyeneket inni.
2023. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kalkulátorok szart nem érnek. A legpontosabb az, ha magadnak tapasztalatod ki, hogy mennyi kalóriára van szükséged.


A kalóriadeficittől lesz fogyás, nem attól, hogy te 10kmt futsz 3x 1 héten meg kevesebbet eszel..

2023. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fornettik több, mint 200kcalt tartalmaznak, inkább 300 felett. De nem is ez a lényeg. Ha eddig tartottad a súlyod és mostantól csak annyit változtatsz, hogy kevesebbet eszel, akkor fogyni fogsz.
2023. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!