Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen receptkönyveket ajánlotok?

Milyen receptkönyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek amiben kalória szegény ételek vannak. És minden ételnél leírja hogy mondjuk 1 adag mennyi kalóriát tartalmaz.

Tudom erre appok is vannak. De nekem jobban megéri ha megveszek egy könyvet amit csak egyszer kell kifizetnem. Több ilyen könyvet is találtam a neten, de nemtudom melyiket lenne érdemes megvennem. Persze előny ha olyan hozzávalókat ír amik könnyen beszerezhetőek.



2023. szept. 25. 11:12
 1/2 anonim válasza:
Hogyha több hónapos diétát szeretnél csinálni, akkor szerintem engedd el ezt a számolgatást. 2 hónap utàn màr ránézésre tudni fogod hogy mi fér bele és mi az ami nem. Nézz szét tiktokon, youtubeon mert rengeteg jó recept van fent, és így minden nap azt főzöl amit megkívánsz.
2023. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt hívják személyre szabott étrendnek amit dietetikustól tudsz megvenni.


Egyébként egyik könyvből sem tudsz főzni mert a legtöbb pl szeletben, kanálban stb ad meg dolgokat. Azzal pedig pont annyit wl lehet csuszni hogy lehet egyaltalan nem is fogysz

2023. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!