Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akkor is fogyni fogok, ha...

Akkor is fogyni fogok, ha úgymond egészségtelen ételeket eszek, de kalóriadeficitben maradok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2023. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen de egeszsegteenul. Es mivel azoktol nem laksz jol, folyton ehes leszel
2023. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha tartósan kalóriadeficitben vagy, akkor fogysz, de az egészséged miért nem szempont?
2023. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a matek az matek
2023. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyénfüggő
2023. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Semmi egyénfüggő nincs benne, ha kevesebbet eszel mint amit felhasználsz, akkor fogysz. Pont.
2023. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Blablabla
2023. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem te nem arra gondolsz, hogy minden ételed egészségtelen, hanem csak nem akarod azt a szuper egészséges étrendet követni, amit itt mindenki ajánl. Igen fogyni fogsz :) Nekem is lemegy kb havi 3-4 kg csak kalória számolással és időszakos böjttel. CICO nak nézz utána. Én pl kb 3 naponta eszem zöldséget. Húst egyáltalán nem. Tolom a szendvicseket, tésztát, rántott sajt + sült krumpli, tortilla, főzelék, rántotta, vega pörkölt, levesek. Eszem csokit is. Mekit is. Ebből csak a rántottát mondaná az ember egészségesnek esetleg a pörköltet tészta vagy nokedli nélkül. Nekem nem menne a csirke brokkoli rizs diéta. Amúgy garantálom hogy nem akarsz majd mindennap egészségtelenül enni, a szervezeted néha kívánni fogja az egészséges kímélő kajákat is.
2023. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

6. Jaj. Csak ha kicsit tovább gondolnál egy egy választ mielőtt belekötsz...

Lehet okoska, de nem mindegy hogy mennyi az a kevesebb, amitől a fogyás beindul, és vannak olyan ételek amiket ha túl gyakran eszel, igencsak nehézkes mellette jóllakni is, és elégséges deficitet is tartani a fogyás eléréséhez.

Így aztán érdemes megválogatni mit eszik az ember, minőségre is ajánlott odafigyelni, ha nem akar állandóan éhes maradni.

Természetesen az ember alapanyagcseréje is nyilván egyénfüggő.

A telítettség érzését például nem mindenkinek ugyanaz a tápanyagarány adja legjobban. Van aki úgy nem lesz gyakran éhes, ha az étrendjében sok jó minőségű szénhidrát van, más inkább pont ellenkezőleg, a fehérjétől és a zsírosabb étrendtől lakik jobban kevesebb szénhidráttal. Egyénfüggő.

A kulcs az, hogy aki túl gyakran éhes, az nem lesz sokáig kitartó, így idővel fogyni sem tud majd. Avagy megtartani az elért eredményt. Ezért érdemes àtalakítani az étrendet, alapvetően egészségesebb alapanyagokkal dolgozni, és nem szemetet enni. Vagy azt legalábbis sokkal ritkábban. Felfogtad?

2023. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es: nem a 6-os vagyok, de jaj, értelmezhetnél is egy kérdést, mielőtt részletekbe bocsátkozol. a kérdés nem erről szólt, hanem hogy HA kalóriadeficitben marad, akkor .... nem arról szólt, hogy azt hogyan lehet és nehéz-e tartani.
2023. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!