Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ilyen egészségtelenül és...

Ha ilyen egészségtelenül és ilyen sokat eszek, attól elhízok?

Figyelt kérdés
Nagyon rohanós napom volt ma, szóval elég egészségtelenül ettem. Reggelire csokis töltött gabonapelyhet ettem mandulatejjel, ebédre magában 2 császárzsemlét és ittam egy multivitaminos kubut, vacsorára ettem görög salátát (feta sajt, csirkemell, saláta, uborka, paradicsom, 2evokanal öntet) az egész 1200 kcalra jött ki. Hízni ugye nem fogok?
2021. jan. 18. 19:27
 1/3 anonim válasza:
68%
Mivel egy normál diéta kalóriadeficitje alatt vagy ezért nyugi nem. Amúgyis, egy csalónap nem a világvége és ezek nem annyira egészségtelen, zsíros ételek, mint ahogy ezt a kérdésedből gondolnám.
2021. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem hogy ha ez neked “csalós” nap akkor mi számít neked dietasnak? Vagy akkor hány kalóriát eszel egy nap?
2021. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

Neked pszichiáterre van szükséged. Vagy alapvető biológiai ismeretekre. Egy átlag embernek több kalóriára van szüksége 1200-nál (de azt gondoltam hogy ezt mindenki tudja, főleg hogy ma már nagyon jó kalkulátorok vannak a neten, bárki meg tudja nézni hogy mennyire van szüksége, amennyiben a képességei meghaladják egy csimpánzét), ez alatt már a koplalás van ami kifejezetten káros. Tehát ez a határ amíg még szabad elmenni, de ettől mindenki elfogyna hosszútávon.

Most vagy az van hogy összezavarta a média a kis agyad és "menőnek" gondolod a fogyókúrázást meg a kilógó csontokat, vagy tényleg beteg vagy és akkor jobban járnál ha időben kerülnél szakemberhez, mielőtt teljesen berögzül ez a butaság a fejedbe, hogy az 1200 kalória sok.

2021. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!