Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Utolsó öt kiló leadása?

Utolsó öt kiló leadása?

Figyelt kérdés
Csak a kalória számolás érdekel. Egy éve szültem plusz harminc kilóval,amiből tíz víz volt,ez le is ment azonnal. 15et leadtam utánaeleg vért izzad a,kb négy hónap alatt. A maradék öt az istennek nem akar lemenni. Edzeni edzegetek,de mivel szívből utálom ezért nem úgy akarok lefogyni,hogy nem tudom tartani. Márpedig ha csak edzéssel tudnam tartani annak hamar visszahízás lenne a vege. 35 éves vagyok, 159 cm és jelenleg 64 kg. Még szoptatok,de már csak napi kétszer. Mennyi kalóriát lőjek be? Így is sokszor éhség rohamok jönnek rám,amióta visszaallt a ciklusom.
2023. okt. 16. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyél X kalóriát 2 hétig, ebben a 2 hétben mérd minden reggel a súlyod. Ha heti átlagot nézve normális ütemben (a testsúlyod maximum 1%-a) csökken a testsúlyod, akkor szuper, folytasd ezt a mennyiségű kalóriát, ha pedig nem, akkor 2 dolgot tehetsz: Csökkentesz a kalóriákon, vagy növelsz a napi aktivitáson. (pl +lépések, ha eddig volt 5.000 lépésed 1 nap, akkor növeld 8.000-re stb)


Írhatunk itt bármit, de sem mi, sem pedig a kalkulátorok nem fogják tudni megmondani a TE kalóriád.. Nekem például 2300 kalóriával is fogyást ír. Tudod mennyivel tudok fogyni férfiként? 1600. :D Szóval ezért is mondom, hogy az esetek 95%-ban nem reális a kalkulátor, ezek csak becslések.

2023. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

155 cm és 67 kilos nöként nekem 1300 a fogyási kalóriám. Ezt tudom javasolni. De ez alá sose menj.

Ezzel kb havi 1.5 kilót lehet leadni, tobb sporttal tobbet.

Ennel nagyobb deficitbe nem egeszseges menni

2023. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A falásrohamokat el tudod kerulni ha mindig tobbet eszel a nap elejen es kevesebbet a nap vegen. Es tartsd magad ahhoz hogy 3-4 orankent eszel. Nem gyakrabban es nem ritkabban. Kordaban tartja a vercukrot es nem lesznek falasi rohamok
2023. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 ez nekem nem jött be. Egyszer legalább jól kell lakjak. Ha legelészek,tullepem a kalóriát.

Amúgy nem is falas rohamaim vannak,nem fogalmaztam meg jól csak kívánok ezt azt. Edeset,főleg,süteményt,csokit. Ilyen kicsi kalória szükséglet mellett meg sajnos egy-egy szelet csoki,vagy egy süti is akár egy foetkezes rovására mehet. Sajnos bele kellene torodnom,ha le akarom adni az utolsó öt kilót is,aszketa eletmodot kell folytatnom.

2023. okt. 16. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
"aszketa eletmodot kell folytatnom" Mint a gyerekednek, akinek ebbe nem volt beleszólása, de most már mindegy is, késő bánat, eb gondolat.
2023. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gyerekemnek? Ő köszöni szépen,nagyon jól van. Tejem az bőven volt és van,mint egy jó holstein fríznek. Fel nem foghatom a gyakorin előforduló,állandó, valóságtól sokszor elrugaszkodott,ítélkező rosszindulatot. Nyilván nem a szülőszobán kezdtem az aszketa életmódot. Eddig sem volt az. De azt látom, az utolsó öt kiló máshogy nem fog menni. Vagy maradok kis méretű holstein fríz kulalakra is...ez van. Csak humor legyen bennem,megkeseredett ítélkező rosszindulat pedig ne. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2023. okt. 17. 08:06
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
"megkeseredett ítélkező rosszindulat ". Hát, ha te ezt annak értelmezed, akkor kívánom, hogy soha ne találkozz olyannal, aki valóban kifejez ilyesmit. Tudom, hogy a tények fájnak, de te írtad, hogy 4 hónap alatt adtál le a szülés után vért izzadva 15 kilót. 35 évesen lehetett volna ennél több eszed is, meg most is, hogy simán félresöpröd, mint rosszindulatot. Nyilván nem egyszerű beismerni, ha az ember hibázott, sokaknak nem megy. Neked pl. a külalak volt fontos, nem az egészséged vagy a regenerációd, ez felületes személyiségre utal, ha ilyen vagy (nem rosszindulat megint, vannak ugye ilyen emberek, és nem ismerlek), akkor egyrészt ezt nem fogod beismerni, másrészt érthető a reakciód.
2023. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt gondolsz amit akarsz,very welcome, az én életemre nincs kihatással.
2023. okt. 17. 14:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ellentétes a regenerációval,hogy lefogytam? Takargathatram volna magam én is,hogy szültem egy gyereket..de nem tettem. Nem szenvedett a gyerek semmiben hiányt. És ha nem szoptatás alatt hát akkor sosem lesz olyan könnyű fogyni. Ez a plusz 15 ráadásul pár hónap alatt jött rám. Sokkale gyszerubb frissiben leadni,mint várni,mint megkovesedjen,aztán öt év múlva eszmelni. A terhességéről se tudsz ol semmit. Mindent is kihanytam,egyedül a csioszet és a pirítos nem. Egészségtelen? Az,de semmi más nem maradt meg bennem. Voltam kórházban is infúzión,hogy ne szaradjak ki. Toltam a vitamokat ezerrel. Se előtte se azóta nem kívánom a csipszet. Viszont szoptatás alatt mindent is ettem volna. Ettem is vagy két hétig,aztán láttam hogy hizok,mint a disznó.utana nem ettem mindent is. De kva kemény volt,vért izzadtam,mert ettem volna,csokit,sütit,istentelen mennyiséget egészséges kajakbol is. Nem tettem,csak ami a kalória sziksegletem. Láss csodát,le is ment a nagyja. Vettem a fáradtságot hogy kifejtsem a vért izzad a szót,mert felületesen és itelkezve kiragadtad,ami szerinted. Nem érzem feladatomnak egyébként hogy ezeket leirjam. A kérdés nem erről szólt. De pofátlanság és hogy jössz te ahhoz reakció részemről,hogy a gyerekemet sajnálod ismeretlenul. Ez biza megkeseredetseg vagy nevezd ahogy akarod de nem egészséges dolog.
2023. okt. 17. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:
ok
2023. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!