Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Utolsó pár kiló leadása...

Utolsó pár kiló leadása egyszerűen nem megy, tanacsot szeretnek kerni ( lehetoleg olyantol, aki 25-30 kilot fogyott)?!

Figyelt kérdés
Tavaly november vegen kezdtem el odafigyelni, hogy mibol mennyit eszem. Akkor 90 kilo voltam, majusra sikerult 65 kilora fogynom, a vegso celom 55 kg korul lenne. Jelenleg 60 es 62 kozott mozgok. Miota nincs rajtam az az iszonyat tulsuly, azota egyszeruen nem birom megallni, hogy 2-3 naponta ne zabaljak be este (neha zsiroskenyeret, szalonnat, tabla csokit). Szerencsere nem is hizok, de nem birom ki, hogy ne kostoljam meg, ami elottem van, pedig ev vegere szeretnem meg leadni azt a par kilot. Veletek mar volt hasonlo? Mit csinaltatok?
2013. okt. 18. 17:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg egy kerdes: sok evig voltam kover, a kornyezetem elegge megszokta, most pedig mindig cse.sztetnek, hogy most mar alljak le, eleg a fogyasbol, koplalasbol (hozzateszem, soha nem koplaltam) meg, hogy testkepzavarom van. De elhihetitek, hogy nincs es van meg rajtam zsir, van meg honnan fogynom. Hogy allitsam le oket??
2013. okt. 18. 17:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős :D én 82 voltam másfél éve most 65.5 vagyok az én célom 62 lenne azon túl nem kell :) És engem is csesztetnek ,hogy most már ijesztő mértékeket ölt amit művelek :D

Szerintem ami most tennünk kéne za az ,hogy tartjuk ezt a súlyt és neked lassacskán le kéne állni az esti nasival úgy sikerülne :)

2013. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 60-62 kilot szerencsere tartom kb 4 honapja, azzal nincs gondom, csak azzal, hogy egyszeruen lejjebb nem kepes menni a merleg nyelve...
2013. okt. 18. 17:52
 4/9 ameoland ***** válasza:
100%

Lehet,hogy beüt egy kis testképzavar.. magamon se tudom eldönteni.. Én 120-ról fogytam le 78-ig,és még mindig fogyózom,pedig már inkább izmot építeni kéne.

Figyelj, alapvetően egy 100 kilós is lehet színtiszta háj és izom is. A kilók nem jelentenek semmit. Vízből is 2 hét alatt simán leadhatsz 5 kilót,de azzal te ugyanolyan "zsírdisznó vagy" mint voltál. Szépek a címlapon szereplő emberek, de hónapokig tartó diéta és idegőrlés elérni ezt a pici testzsír százalékot. kb 10 kilóval kövérebbek szoktak lenni normálisan az ilyen modellek, mert nem egészséges. Sportolj inkább. Nyugodtan legyél 65 kiló..izommal.

Nekem pl.. 1 évig nem bírtam 85 kiló alá menni,de közben versenyszerűen sportoltam. Abbahagytam 3/4 éve és fogytam 7 kilót. Hiába hangzik jól.. izmot veszteni nem jó. Látszik némi zsírpárna... szóval, az amit próbálnál követni út, az véleményem szerint nem célravezető.

2013. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem reális az 55 kilós célod és azért nem megy?


Hány centihez akarsz ilyen kevés lenni?

2013. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ismerős, én most 56kg vagyok és 85ről indultam.

Elsőnek amikor mondtam, hogy köszönöm nem kérek, fogyókúrázom stb mindenki röhögött, hogy jó hát 1-2 nap és megunja. Tényleg voltak olyan napjaim, amikor semmi sem sikerült, sírásban törtem ki, nehéz volt, főleg hogy mindenki ellenem van, nem támogatnak, nem hisznek bennem de megcsináltam. Aztán jött a b.aszogatás, hogy testképzavarom van, beteg vagyok, nem normális amit csinálok, tönkre teszem magam, de ez ne keserítsen el, ezt a kövér emberek mondják, akik saját magukkal nincsenek megelégedve, és irigyek, mert nekik nem sikerült. Ennyi a titok, de te ne hagyd abba. Biztos, hogy van benned testképzavar is, ez szerintem teljesen természetes, mert lelkileg még nem tudtál hozzászokni, hogy igenis te vékony vagy, elég a m-l-es póló, én ezt saját magamon tapasztalom, mindig xl-est próbálok fel, és akkor látom a tükörbe, hogy huu hát ez nagy. Neked a bőröd tudta követni a változást? Nem nyúlt meg?

Egy kicsit beállt szerintem az anyagcseréd, én itt szoktam csalni, hogy felpörgetem zöld teával, koffeinnel, különféle forró teákkal, gyümölcsökkel.

Aztán 1-2 nap után elhagyom a gyümölcsöt is-mármint nem teljesen, de vissza megyek a napi1-2 almához és kész is.

Ebédnél már csökkentem a ch bevitelét, több hús, hal, tojás kerül ilyenkor a tányérra, mert azért az laktatóbb, estére kefír túróval.

Ez általában meghozza a gyümölcsét, bár most nekem se sikerül lejjebb menni, mert úgy már éhezem-szóval éhes vagyok, szédülök napközbe.

2013. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok. Tudom, hogy a magassagomhoz teljesen ok a 61 kg, de ha a tukorbe nezek meg mindig nem vagyok elegedett (nem mondanam magamra, hogy "hu de csinos, jol nez ki, stb". Pedig a kornyezetem meg megorjit ezzel a ne fogyj tobbet dologgal, ok ezt nem ertik... Igazabol azt hiszem a testzsirszazalekomat kellene csokkenteni es akkor rendben lennek. Ezt mivel erhetnem el?
2013. okt. 19. 01:03
 8/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
50%
Minőségi ételt kéne enni. Tojást, húst, halat. A "tk" kenyér és az abonett fiszem f*.szom cuccok helyett meg zsírt! Igen, jól olvastátok, állati (telített!!) zsírt... Nem hizlal és nem is rakódik le az ereitekben. Egy kis nyers zöldség persze mehet mindezekhez. Így lehet testzsírszázalékot csökkenteni.
2013. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Shapeshifter blogja pont erről szólt anno

ha megnyugtat én is ebben a cipőben járok :)

nagyon nagyon tisztán kéne ehhez enni és sokat sportolni :)

2013. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!