Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki éjfél után eszik,...

Ha valaki éjfél után eszik, akkor az kalória szempontból az aznapi, vagy az előző naphoz tartozik?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aznapi, hisz hosszabb alvás közben ürül ki a szervezet, kezdődik egy új nap. Érvényes ez arra is, ha megébredsz éjjel és megéhezel.
2023. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez szívás, ugyanis tegnap jól bírtam a diétát, de most éjfél után megettem két szelet sacher tortát, és úgy akartam, hogy ma nem eszek semmit, csak 10 dkg csirkemellt, brokkolival, ezzel akartam kompenzálni.
2023. okt. 24. 02:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Testmozgás és diéta segíthet. Elvileg már a következő nap elfogyasztott mennyiséghez számolható a fogyasztás.
2023. okt. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb alvás közben ürül ki a szervezet, kezdődik egy új nap. Éjszakára már nem ajánlott enni.
2023. okt. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy. A heti összbevitel fog számítani. Többet ettél az egyik nap, akkor egyél kevesebbet a többi nap/napokon. Ennyi.
2023. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy neked jobban tetszik, az egyetlen, ami érdekes, hogy valamelyik mellett dönts és mindig úgy vedd figyelembe.

De mellesleg sokkal jobb, ha nem napi, hanem kheti ekretben gondolkodsz, az sokkal reálisabb

2023. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahpgy az 5os irja. Ebben az esetben teljesen mindegy. Barmelyik naphoz felirhatod
2023. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem mondták, jobb heti bontásban gondolkodni, akkor nem lesz ilyen problémád. És akkor nem alakul ki étkezési zavarod sem abból, hogy rögtön "kompenzálni" akarsz, azt hiszed ez csak egyszeri alkalom, de aztán rászoksz erre, hogy mindig lehet kompenzálni. Egyrészt nem kell kompenzálni, folytass mindent úgy mint eddig, másrészt a már említett heti bontás jó megoldás.
2023. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!