Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha az alkohol hizlal, akkor...

Ha az alkohol hizlal, akkor miért nem vagyok legalább 100 kg?

Figyelt kérdés

Már évek óta minden nap megiszom napi 4-5 sört. Egy sörben 245 kalória van amit iszom. Ez napi legalább 1000 kalóriás többlet, emellé rendesen étkezem, így a sörrel együtt 3000-3500 kalóriát viszek be. Mozogni nem szoktam valami sokat, itthonról melózom, elég stresszes sokszor, ezért is kell hozzá a sör meg még az energiaital is, amiben szintén van pár kalória. Ebédet is mindennap rendelem, gyakran eszem pizzát meg burgereket. 178 centi vagyok és 75-80 kiló közt ingadozom már jó ideje, kb 30 éves korom óta (most 36 vagyok.)

Hogy hogy nem látszik meg rajtam a kalóriatöbblet? Mégsincs az alkoholban annyi kalória?


nov. 25. 07:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez már az alkoholizmus kategóriába esik, inkább annak a megoldásával foglalkozz.

80kg 178 cm-hez pedig ott már van egy kis felesleg

nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na azért has környékén biztos látszik az, ha tényleg nem mozogsz sokat. Én csak 75 kg vagyok és 182 cm, napi 8000 lépésem mindig megvan, néha sokkal több is és mégis van úszógumim.
nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerencséd van. En naponta 2 szelet kenyeret eszem es ha 3 ra növelem es meg eszek 2 sor csokit is naponta, karácsonyra elérem a 100 at

Ahogy van a malacoknál jófajta is amelyik hamar hízik, úgy az embereknél is

nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Valamit rosszul számolsz. Amúgy én is ittam péntekenként sok alkoholt és mégis fogytam, mert inkább a kaján spóroltam.


Ja és alkoholista vagy.

nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés. A stressz hamarabb megöl, a sör legalább ellazít. Más munka meg nincs egyelőre, úgyhogy marad ez még 20 évig, addigra lesz annyim hogy ne kelljen többé dolgoznom.


Kis hasam van persze, de átlagosnak mondanám magamat.


Az érdekelt, hogy ami a sör dobozára van írva, decinként 40-50 kalória, az mennyire reális? Szerintem túlzás, mert ha kajából vinnék be ennyit vagy nasiból, akkor tuti dagadt lennék.

nov. 25. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy, jó az anyagcseréd. 10-15 év múlva olyan sörpocakod lesz, hogy ihajj.
nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Írjátok le neki még párszor, hogy alkoholista, attól biztos az lesz, foteltoxikológusok. :D Egészségedre váljék, egyébként azért némileg a túlsúly kategóriában vagy.
nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem híztál jelentősen, akkor mégsem többlet, illetve nem minden nap 3500 kalória, heti átlagban kiegyenlítődik szintentartásra, illetve minimális hízásra - ennyi.
nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8# Pedig tényleg megeszem napi 2000-2500 kalóriát kajából, éhen is halnék ha nem.

A sör az meg ugye alap, hétvégén megy a tömény is.

nov. 25. 15:59
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

#7 ha valaki NAPI 4-5 sör megivásával sem alkoholista, akkor nem tudom mivel. Rohadtul nem válik az egészségére ilyen mennyiség senkinek.

Kérdező: Valszeg azért nem hízol, mert ha jól tippelek napi 10x fosod szét a wc-t a pia miatt, mert rommá van a bélrendszered. Van nem is egy ilyen alkesz munkatársam. Egész nap zabálnak és 10x szaladnak wc-re, mert nem marad meg bennük a sok kajából szinte semmi. Van még hátra vagy max 10 éved. Élvezd ki.

nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!